Skip to content

WsteczDo góryPromocja na tarcze marki Norton

OFERTA OBOWIĄZUJE DO 31 X 2012 r. LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

W związku z tym, że nasza oferta powiększyła się o tarcze renomowanej marki Norton, postanowiliśmy przygotować dla klientów kolejną ofertę specjalną.

Wszystkie oferowane przez nas tarcze marki Norton można aktualnie nabyć z dziesięcioprocentowym rabatem. Są to między innymi tarcze do cięcia i szlifowania, które świetnie sprawdzą się przy:

– metalach,
– stali nierdzewnej,
– stopach,
– betonie,
– kamieniu.

Dzięki zróżnicowanej ofercie, każdy klient może u nas znaleźć dokładnie takie narzędzia ścierne, jakie są mu w danej chwili najbardziej potrzebne.

Kilka słów o marce Norton

Produkty firmy Norton uważane są za jedne z najlepszych w całej branży materiałów ściernych, dlatego też zachęcamy do wypróbowania ich w praktyce. Firma Norton od wielu lat stawia na doskonalenie swoich produktów oraz usług, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości tarcze do cięcia i szlifowania.

Na koniec przypominamy, że tylko do końca bieżącego miesiąca wszystkie tarcze marki Norton można u nas nabyć z dziesięcioprocentowym rabatem!

WsteczDo góry


Tagi:

Dołącz do nas

Grupa Sped

Fachowy i doceniany przez Klientów Zebra serwis świadczony przez wchodzący w skład naszej Grupy dział Sped-ID.

Oficjalna strona Grupy Sped

Rozbudowana produkcja z siedzibą we Wrocławiu oferująca wysokiej jakości etykiety kolorowe oraz inne wykorzystywane w autoid.

Katalog produktów

katalog-sped-wroclaw