Skip to content

WsteczDo góryDługi weekend i zmiany na stronie

31 października 2012

W dniu 2 listopada bieżącego roku firma SPED będzie nieczynna. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

Przez cały czas mogą Państwo za to korzystać z nowego formularza kontaktowego, dzięki któremu z dowolnego miejsca na stronie można przesłać do nas zapytanie ofertowe. Odświeżyliśmy również mapę w dziale Kontakt, aby mogli Państwo bez problemu dojechać do naszej siedziby.

W celu umilenia czasu poświęconego na przeglądanie naszej oferty postanowiliśmy wprowadzić okienko “Przeczytaj inne”, w którym wyświetlane są rozmaite treści ze strony.

Nowe sprzęgła w ofercie hurtowni SPED

Dział sprzęgła KTR został powiększony o nowe kategorie oraz przydatne narzędzia. Jeżeli jednak nie znajdą tam Państwo poszukiwanego przez siebie sprzęgła, to prosimy o kontakt.

Na koniec przypominamy o kończącej się promocji na tarcze marki Norton, dzięki której wszystkie produkty tej firmy oferujemy z dziesięcioprocentowym rabatem. Jest to doskonała okazja dla osób pragnących uzupełnić domowy zestaw narzędzi o wysokiej jakości tarcze do cięcia i szlifowania.


Tagi:

Dołącz do nas

Grupa Sped

Fachowy i doceniany przez Klientów Zebra serwis świadczony przez wchodzący w skład naszej Grupy dział Sped-ID.

Oficjalna strona Grupy Sped

Rozbudowana produkcja z siedzibą we Wrocławiu oferująca wysokiej jakości etykiety kolorowe oraz inne wykorzystywane w autoid.

Katalog produktów

katalog-sped-wroclaw