Skip to content

WsteczDo góryObniżka cen produktów marki Beko

30 lipca 2012
Zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowsza ofertą specjalną – tym razem jest to Smar Beko Tecline (500 ml), który mogą Państwo u nas nabyć w cenie 27 złotych netto.

Preparat ten charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz długotrwałym działaniem. Dodatkowo, ceny wszystkich produktów marki Beko postanowiliśmy obniżyć o 10% (oferta obowiązuje do 12 września 2012 r. lub do wyczerpania zapasów).

Z najnowszych treści dostępnych na naszej stronie warto natomiast wspomnieć o kategorii pasy klinowe – profil pełny, gdyż znajdują się w niej opisy takich modeli jak: Optibelt VB, Optibelt SK, Optibelt RED POWER II i wiele innych. Oprócz samych opisów, oferujemy również katalogi, wymiary, profile oraz schematy budowy, dzięki czemu mogą Państwo idealnie dobrać pas do swoich potrzeb.

Przebudowaliśmy też stronę o firmie, więc mogą Państwo łatwo sprawdzić, z jakimi firmami współpracujemy oraz czyim jesteśmy partnerem. Przypominamy jednak, że nasza oferta jest o wiele bardziej zróżnicowana, dlatego warto nawiązać z nami współpracę.

WsteczDo góry


Tagi:

Dołącz do nas

Katalog produktów

katalog-sped-wroclaw