Obniżka cen produktów marki Beko | SPED Hurtownia Techniczna - łożyska, sprzęgła, tworzywa i pasy klinowe

Skip to content

WsteczDo góryObniżka cen produktów marki Beko

30 lipca 2012
Zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowsza ofertą specjalną – tym razem jest to Smar Beko Tecline (500 ml), który mogą Państwo u nas nabyć w cenie 27 złotych netto.

Preparat ten charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz długotrwałym działaniem. Dodatkowo, ceny wszystkich produktów marki Beko postanowiliśmy obniżyć o 10% (oferta obowiązuje do 12 września 2012 r. lub do wyczerpania zapasów).

Z najnowszych treści dostępnych na naszej stronie warto natomiast wspomnieć o kategorii pasy klinowe – profil pełny, gdyż znajdują się w niej opisy takich modeli jak: Optibelt VB, Optibelt SK, Optibelt RED POWER II i wiele innych. Oprócz samych opisów, oferujemy również katalogi, wymiary, profile oraz schematy budowy, dzięki czemu mogą Państwo idealnie dobrać pas do swoich potrzeb.

Przebudowaliśmy też stronę o firmie, więc mogą Państwo łatwo sprawdzić, z jakimi firmami współpracujemy oraz czyim jesteśmy partnerem. Przypominamy jednak, że nasza oferta jest o wiele bardziej zróżnicowana, dlatego warto nawiązać z nami współpracę.

WsteczDo góry


Tagi:

Dołącz do nas

Grupa Sped

Fachowy i doceniany przez Klientów Zebra serwis świadczony przez wchodzący w skład naszej Grupy dział Sped-ID.

Oficjalna strona Grupy Sped

Rozbudowana produkcja z siedzibą we Wrocławiu oferująca wysokiej jakości etykiety kolorowe oraz inne wykorzystywane w autoid.

Jako doskonale wyposażona hurtownia oferujemy również sprzęgła kłowe prosto od producenta w bardzo przystępnych cenach.

Katalog produktów

katalog-sped-wroclaw