Kalkulator doboru wałków i prowadnic liniowych

Kalkulator doboru wałków i prowadnic liniowych

Przeczesałeś mnóstwo sklepów, a w dalszym ciągu nie możesz znaleźć odpowiedniej prowadnicy dla siebie? A może chcesz sprawdzić dostępność wałków w hurtowni Sped? Skorzystaj z pomocy kalkulatora doboru wałków i prowadnic!”

  1. Kalkulator doboru wałków i prowadnic
  2. Dostępni producenci prowadnic i wałków

Nasz kalkulator doboru wałków i prowadnic powstał z myślą o klientach, którzy szukają dostosowanych do swoich potrzeb produktów lub/i mają ograniczony czas i chcą sprawdzić między innymi dostępność konkretnego modelu. Z kalkulatora może skorzystać każdy.

Kalkulator doboru wałków i prowadnic

Kalkulator jest bardzo prosty i przejrzysty. Wystarczy w pierwszej kolejności zaznaczyć czy poszukujemy prowadnicy, czy wałków. Następnie wybieramy producenta. Jeśli nie jesteś przekonany do konkretnej firmy, możesz zaznaczyć przycisk okraszony nazwą „wszystkie marki. Wtedy otrzymasz listę produktów każdego producenta, dostępnego w hurtowni technicznej Sped. Po wykonaniu tych dwóch pierwszych kroków otrzymasz pełną listę produktów. Wyświetlony asortyment możesz konfigurować. Klikając na odpowiedni przycisk, stron a przeniesie Cię na witrynę, na której samodzielnie możesz określić ilość towaru, długość w milimetrach i odległość aL – również w milimetrach. Następnie kliknij „sprawdź dostępność”. Pojawi się okienko ze wszystkimi informacjami na temat stanu magazynowego.

Dostępni producenci prowadnic i wałków

W przypadku prowadnic w sklepie technicznym Sped dostępne są towary następujących producentów:

  • prowadnice INA
  • prowadnice NSK
  • prowadnice SKF
  • prowadnice THK
  • Schneeberger

Jeśli szukasz tylko wałków, dysponujemy asortymentem marki INA oraz THK.

Szukasz odpowiednich produktów? Sprawdź dostępność prowadnic lub/i wałków za pomocą kalkulatora doboru już dziś! W przypadku dodatkowych pytań lub problemów z obsługą, prosimy skontaktować się z naszymi specjalistami.

+48 71 341 69 75