Przycisk Wróć
Wróć do smarów i preparatów

Proponowana przez Wekem linia zmywaczy i odłuszczaczy obejmuje produkty, dzięki którym utrzymanie doskonałej czystości czy przygotowanie powierzchni do różnego rodzaju prac (na przykład do klejenia) nie będzie stanowić żadnych problemów. Preparaty tej kategorii są zaprojektowane z myślą nie tylko o skuteczności, ale i wydajności czy bezpieczeństwie. Dzięki temu są właściwie niezastąpione zarówno w branżach przemysłowych, jak i w użytkowaniu codziennym.

Dlaczego warto wybrać zmywacze i odtłuszczacze Wekem?

  • skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń — zmywacze i odtłuszczacze Wekem skutecznie usuwają różnego rodzaju zabrudzenia — od tłustych osadów po trudne do usunięcia zanieczyszczenia.
  • produkty bezpieczne dla powierzchni — dostępne w ofercie zmywacze i odtłuszczacze są bezpieczne dla większości powierzchni. Zapewniają czystość bez ryzyka blaknięcia czy uszkodzeń.
  • szybkie i łatwe czyszczenie — produkty Wekem zapewniają szybkie i efektywne czyszczenie. Nie ma konieczności używania nadmiernej siły czy specjalnego sprzętu.
  • ekonomiczność oraz wydajność — odtłuszczacze i zmywacze Wekem są wydajne. Nawet niewielka ilość preparatu wystarczy, aby dokładnie oczyścić daną powierzchnię. To przekłada się nie tylko na ekonomiczność, ale i oszczędność.

WS 1000 – Profesjonalny zmywacz do hamulców (pojemność: 500 ml)

Aktywny środek odtłuszczający o dużej skuteczności przeznaczony do czyszczenia okładzin hamulcowych, płyt, sprzęgieł i zaoliwionych części maszyn. WS1000 łatwo usuwa przywarte smary i nie jest agresywny dla gumy oraz tworzyw sztucznych.

WS 2000 – Profesjonalny zmywacz przemysłowy (pojemność: 500 ml)

Silny środek czyszczący WS2000 głęboko wnika, czyści i odtłuszcza. Nadaje się do prac związanych z montażem i konserwacją. Posiada właściwości rozpuszczające zanieczyszczenia. Doskonały do przygotowania powierzchni przed klejeniem.

WS 88 – Preparat do czyszczenia stali nierdzewnej (400 ml)

Wyjątkowo efektywny preparat WS88 do czyszczenia stali szlachetnych i powierzchni chromowych. Łatwo rozpuszcza tłuszcze. Usuwa smary i oleje. Pozostawia czystą powierzchnię bez smug. Spełnia europejskie normy dopuszczenia żywności (DAB 10).

WS 90 – Rozpuszczalnik do uszczelek i lakieru (400 ml)

Skuteczny środek do usuwania uszczelnień, resztek kleju, olejów, smaru i innych substancji. Może być stosowany na drewnie, ceramice, metalu i propylenie. WS90 nadaje się do usuwania zapieczonych uszczelnień. Zastępuje skrobanie. UWAGA! Może reagować z termoplastami (PCV).

WS 1200 – Środek czyszczący do palników (500 ml)

Czyści i usuwa sadzę i tłuste zabrudzenia z palników i urządzeń grzewczych. Nadaje się do czyszczenia i konserwacji. Znacząco obniża koszty zużycia energii. WS1200 usuwa pozostałości i zanieczyszczenia z tarcz, korpusów, przewodów kolanowych i elektrod zapłonowych.

WS 2400 – Profesjonalny zmywacz przemysłowy o zapachu cytrynowym (400 ml)

Silny środek czyszczący i odtłuszczający do prac związanych z montażem i konserwacją. WS2400 usuwa resztki klejów, oleje, smary, żywicę i inne zabrudzenia. Pozostawia suche i czyste powierzchnie. Doskonały do przygotowywania powierzchni przed klejeniem.

WsteczDo góry
hurtownia Sped Siechnice