12 odsłon

Asortyment z branży Auto ID

22 października 2013

Automatyczna-Identyfikacja

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Sped-ID, czyli naszego oddziału specjalizującego się w Automatycznej Identyfikacji.

Drukarki

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi wysokiej jakości drukarki od cenionych producentów, w tym modele firm Zebra, Sato, Datamax O’Neil, Toshiba, Intermec i Citizen.

Urządzenia te doskonale sprawdzą się przy zadruku etykiet kolorowych, termicznych i termotransferowych, które również mogą Państwo zamówić bezpośrednio u nas. Posiadamy też różnego rodzaju taśmy (woskowe, woskowo-żywicowe, żywicowe), które sprawdzą się nawet przy najbardziej wyszukanych aplikacjach.

Terminale

Oferujemy Państwu sprawdzone terminale firm Motorla i Intermec, dzięki którym automatyczna identyfikacja stanie się prosta, jak nigdy dotąd.

Skanery

Dysponujemy również bogatą ofertą skanerów kodów (2D i 3D) firm Datalogic, Motorola i Intermec.

Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie Automatyczna Identyfikacja, gdzie znajdują się również specyfikacje i sterowniki do poszczególnych urządzeń.

 

WsteczDo góry

ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław

Nasi handlowcy obsługują miasta Opole, Legnica, Leszno, Wałbrzych, Gostyń, Namysłów, Kluczbork, Krotoszyn, Brzeg, Polkowice, Nysa, Lubin i inne.

 

+48 71 341 69 75