Skip to content

WsteczDo góryDoświadczony serwis urządzeń do automatycznej identyfikacji

serwis drukarek Zebra

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego doświadczonego serwisu, dla którego automatyczna identyfikacja nie ma żadnych tajemnic.

Jako oficjalny Zebra serwis działamy już od kilku lat i przez ten czas udało nam się rozwiązać setki problemów związanych z drukarkami, na których przygotowywane są etykiety kolorowe. Od popularnych usterek drukarek związanych z wadliwą elektroniką lub zepsutym zasilaczem, naprawiamy także niesprawne głowice termiczne czy też uszkodzone wałki. W celu uzyskania szczegółów na temat tego ile kosztuje serwis Zebra najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio z działem, który specjalizuje się w tych działaniach czyli Sped-ID, który z powodzeniem obsługuje klientów z całej Polski.

Oprócz autoryzowanego serwisu drukarek Zebra oraz innych popularnych firm, dział ten zajmuje się również sprzedażą nowych urządzeń, a dzięki umowom partnerskim z takimi producentami jak Zebra oraz Sato może oferować klientom niezwykle konkurencyjne ceny, nawet przy niewielkich ilościach sprzętu. Są to przede wszystkim drukarki do etykiet, ale również terminale, skanery RFID oraz czytniki.


Tagi:

Dołącz do nas

Grupa Sped

Fachowy i doceniany przez Klientów Zebra serwis świadczony przez wchodzący w skład naszej Grupy dział Sped-ID.

Oficjalna strona Grupy Sped

Rozbudowana produkcja z siedzibą we Wrocławiu oferująca wysokiej jakości etykiety kolorowe oraz inne wykorzystywane w autoid.

Jako doskonale wyposażona hurtownia oferujemy również sprzęgła kłowe prosto od producenta w bardzo przystępnych cenach.

Katalog produktów

katalog-sped-wroclaw