Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Drukarki etykiet Brady – promocja!

Drukarki etykiet Brady - promocja!

Szukasz odpowiedniej drukarki etykiet? Potrzebujesz urządzenia wydajnego, obsługującego różnego rodzaju materiały eksploatacyjne? Koniecznie sprawdź ofertę marki Brady! Szczególnie, że aktualnie trwają promocje na wybrane modele drukarek do etykiet!

  1. Mobilne drukarki etykiet
  2. Zaawansowane drukarki do etykiet

Marka Brady od wielu lat zajmuje się produkcją drukarek do etykiet oraz materiałów eksploatacyjnych. Cieszy się popularnością na rynku międzynarodowym, szczególnie dlatego, że produkty są regularnie odnawiane, ulepszane i odpowiadają na coraz to większe wymagania odbiorców. Zatem, jeśli poszukujesz wydajnego rozwiązania dla swojej firmy, gwarantujemy, że w asortymencie Brady znajdziesz optymalne urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania.

Mobilne drukarki etykiet

Aktualnie trwa promocja i niektóre modele drukarek etykiet dostępne są w promocyjnych cenach. Okazja obejmuje wybrane warianty, a dokładniej najpopularniejsze produkty. Jeśli poszukujesz ręcznej drukarki do etykiet, w promocyjnej cenie znalazły się następujące modele: BMP21-PLUS, BMP41 i BMP61.

Drukarka etykiet BMP21-PLUS Brady

Ręczna i wydajna drukarka do etykiet marki Brady, gwarantująca łatwą i szybką pracę. Zapewnia druk o rozdzielczości 203 dpi, obsługuje około różnych 7 materiałów eksploatacyjnych, kody kreskowe 39 oraz 128 i ma wbudowanych aż 104 symboli. Dzięki wytrzymałej baterii litowo-jonowej na jednym naładowaniu można wydrukować bardzo dużą ilość etykiet.

Stanowi świetne rozwiązanie do tworzenia i drukowania etykiet potrzebnych do oznaczania przewodników, kabli i innych powierzchni. Całość ukryto pod wytrzymałą obudową, z dodatkowymi gumowymi częściami, chroniącymi urządzenie przed uszkodzeniem mechanicznym, gdyby drukarka niefortunnie wypadła z rąk.

Wysokiej jakości drukarka etykiet BMP41 Brady to nieco ulepszona wersja modelu BMP21. Ma podświetlany i czytelny wyświetlacz LCD, 445 wbudowanych symboli i obsługuje aż 10 różnych materiałów eksploatacyjnych. Rozdzielczość druku wynosi 300 dpi. Do tworzenia etykiet można wykorzystywać zarówno ciągłe etykiety, jak i te wycięte. Dodatkowo oprogramowanie obejmuje specjalną technologię zwaną Smart Cell. Dzięki temu drukarka etykiet samodzielnie rozpoznaje i konfiguruje format zainstalowanego materiału. Obsługuje kody UCC 128 i 39. Obsługuje także inne kody, ale tylko i wyłącznie z pomocą oprogramowania.

Drukarka etykiet BMP61 Brady

Drukarka etykiet BMP61 Brady to zaawansowana drukarka ręczna, wyposażona w dotykowy ekran i gwarantująca bardzo szybki druk (jak na urządzenie ręczne i mobilne) – aż 33,8 mm/s. To świetne rozwiązanie między innymi do zastosowań elektrycznych. Możliwość sprawdzenia grafiki przed wydrukiem sprawia, że od razu można wydrukować poprawnie przygotowaną etykietę. Obsługuje kody kreskowe 128, 39 i inne, przy czym te inne tylko poprzez oprogramowanie. Do połączenia się z drukarką można wykorzystać zarówno Wi-Fi, jak i USB. Model BMP61 drukuje w rozdzielczości 300 dpi. W urządzeniu można zastosować etykiety cięte, taśmy ciągłe, etykiety zbiorcze, a także materiały przygotowane na specjalne zamówienie klienta. Ponadto obsługuje 600 różnorodnych materiałów eksploatacyjnych (standardowych).

Zaawansowane drukarki do etykiet

Promocja obejmuje także nieco zaawansowane i większe mobilne drukarki do etykiet, które ze względu na swoje rozmiary, wygodniejsze są w wykorzystaniu “biurkowym” – to znaczy, że nie nadają się raczej do wykorzystywania jako drukarkę ręczną. Okazja objęła model BMP51 oraz BMP71.

Drukarka do etykiet BMP51

Mobilna drukarka do etykiet BMP51 marki Brady to rozbudowany i większy – od wariantu ręcznego – model, który samodzielnie formatuje etykiety. Urządzenie wyposażono także w samoczyszczącą obcinarkę, skutecznie obcinającą i przytrzymującą drukowane etykiety. Szybkość wydruku wynosi 25,4 mm/s, a rozdzielczość – 300 dpi. Drukarkę można zasilać na kilka różnych sposobów. Przy akumulatorze jonowo-litowym urządzenie jest w stanie wydrukować 3 tysiące etykiet na jednym ładowaniu. Standardowy model dostępny jest z łącznością Bluetooth. Do bezprzewodowego drukowania polecamy wariant z wbudowanym Wi-Fi. Obsługuje aż 20 materiałów eksploatacyjnych oraz 130 etykiet różnego rodzaju. Drukarka BMP51 stanowi świetne rozwiązanie dla tych, którzy szukają urządzenia do tworzenia oznakowań laboratoryjnych i elektrycznych.

Drukarka do etykiet BMP71

Zaawansowana drukarka etykiet BMP71 to gwarancja szybszej pracy i precyzyjnego, czytelnego druku. Jest łatwa w obsłudze – również wymiana materiałów eksploatacyjnych nie stwarza problemów. Większy wyświetlacz sprawia, że równie samo projektowanie etykiet jest prostsze i wygodniejsze. Gwarantuje druk, którego rozdzielczość wynosi 300 dpi, szybkość zaś 38 mm/s. Na drukarce można zapisać do 100 000 projektów etykiet. Urządzenie obsługuje kody kreskowe typu 128 i 39. Do oprogramowania dodano 500 elementów i symboli. Drukarka do etykiet jest świetnym rozwiązaniem do oznaczania listew zaciskowych, paneli typu Patch i elektrycznych, przewodów, tabliczek znamionowych czy kabli.