Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Etykiety inspekcyjne dla Twojej firmy

Etykiety inspekcyjne dla Twojej firmy

Etykiety inspekcyjne, kontrolki przeglądów, datowniki – to tylko kilka produktów, które znajdziesz w obszernej ofercie marki Brady.

  1. Dlaczego warto korzystać z etykiet?
  2. Etykiety inspekcyjne dla przemysłu
  3. Drukarka etykiet Brady

Oferta Brady obejmuje różnorodne etykiety, przygotowane pod konkretne aplikacje, z myślą o długich okresach eksploatacyjnych we wszystkich środowiskach przemysłowych. Dlatego produkty tej marki cieszą się tak dużą popularnością na międzynarodowym rynku. Jest to asortyment trwały, przystosowany nawet do ekstremalnych warunków, który usprawnia pracę i komunikację w każdej firmie.

Dlaczego warto korzystać z etykiet?

Wykorzystywanie nietrwałych czy niedopasowanych do środowiska etykiet jest częstym powodem strat w produkcji i błędów w samym procesie produkcyjnym. To z kolei prowadzi do tego, że pracownicy tracą cenny czas, a ostatecznie może wiązać się także z niezadowolonymi klientami. Jakie najczęściej problemy pojawiają się, gdy stosujemy nieodpowiednie etykiety LOTO?

  • problem z odczytaniem tekstu – tekst na etykiecie może wyblaknąć, stać się nieczytelnym lub całkowicie się rozmazać. W odpowiednio przygotowanych etykietach wykorzystuje się trwały tusz, a druk dodatkowo ochrania specjalną powłoką
  • nieadekwatny klej – jeśli w etykiecie zastosowano nieadekwatny klej, produkt z łatwością będzie mógł się przemieszczać, nawet odpadać i w tym wszystkim pozostawiać resztki substancji na powierzchni. Produkty marki Brady wyposażone są w optymalne kleje, dostosowane do miejsca, w którym będą przyklejone
  • problemy z powłoką wierzchnią – często zdarza się tak, że powłoka wierzchnia, będąca zabezpieczeniem dla druku, odpada. Do takich sytuacji dochodzi przede wszystkim tam, gdzie etykiety narażone są na wysokie temperatury czy substancje chemiczne. Problem znika przy etykietach odpowiednio dobranych do warunków otoczenia
  • odbarwianie czy kurczenie się etykiety

Etykiety inspekcyjne dla przemysłu

Etykiety inspekcyjne dla przemysłu, należące do kategorii lockout tagout, mające oznaczenia dat, gwarantują szybkie i przede wszystkim proste kontrole terminów remontów czy przeglądów urządzeń, maszyn narzędzi, instalacji i każdego innego przedmiotu, który takowe przeglądy musi przejść. Produkty tego rodzaju dostępne w różnych wariantach – również kolorystycznych – są doskonałym ułatwieniem dla pracowników. Wysokiej jakości etykiety LOTO drukowane są na samoprzylepnej folii, która ma dodatkowe zabezpieczenie w postaci laminującej folii. Odpowiednia ochrona jest gwarancją trwałości. Dzięki temu będziesz miał pewność, że etykieta nie zniszczy się, szczególnie jeśli będzie narażona na negatywnie wpływające czynniki, takie jak wilgoć czy wysokie temperatury.

Drukarka etykiet Brady

Gotowe etykiety inspekcyjne są oczywiście dostępne w naszej ofercie. Jednakże asortyment Brady obejmuje także inne narzędzia, które pozwalają na samodzielną produkcję tego rodzaju produktów. Jeśli potrzebujesz nieco odmienionej wersji, niedostępnej w podstawowej ofercie, drukarka etykiet Brady będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Nowoczesna drukarka do etykiet jest urządzeniem wydajnym, wykorzystującym nowoczesne materiały eksploatacyjne. Zapewniają bardzo prostą obsługę i komfort pracy. Bez względu na to, czy wybierzesz drukarkę ręczną (przenośną), czy stacjonarną (biurkowa) – gwarantujemy, że oba modele spełnią Twoje oczekiwania. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretny model, szczegółowo przeanalizuj informacje techniczne. Niektóre warianty – szczególnie te najmniej rozbudowane – nie pozwalają na samodzielne projektowanie etykiety.