Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Gdzie znajdą zastosowanie przenośne drukarki etykiet?

Gdzie znajdą zastosowanie przenośne drukarki etykiet Brady? Jeśli zastanawiasz się nad kupnem drukarki do etykiet, ale nie wiesz, czy faktycznie jest Ci potrzebna, zapraszamy do lektury. Szczegóły na temat zastosowania drukarek etykiet znajdziesz w dzisiejszym wpisie.

  1. Gdzie wykorzystuje się drukarki etykiet?
  2. Jaką drukarkę do etykiet Brady warto wybrać?

W ofercie marki Brady dostępne są zarówno stacjonarne, jak i przenośne drukarki etykiet. Te pierwsze wykorzystuje się przede wszystkim w przemyśle. Drugie natomiast, wyróżniające się niewielkimi gabarytami, są na tyle funkcjonalne, że ich zastosowanie jest naprawdę bardzo szerokie. Gdzie zatem można wykorzystać przenośną drukarkę etykiet? Komu przyda się przenośna drukarka do etykiet?

Gdzie wykorzystuje się drukarki etykiet?

Gdzie wykorzystuje się drukarki etykiet?Dostępne w ofercie marki Brady drukarki etykiet umożliwiają tworzenie wysokiej jakości różnorodnych etykiet. Dzięki urządzeniom tej firmy możesz projektować i tworzyć trwałe etykiety, odporne na wiele czynników i przeznaczone do przeróżnych zastosowań. Przenośne modele wyróżniają się przede wszystkim tym, że są niewielkie i poręczne. To z kolei sprawia, że drukarka etykiet w wariancie przenośnym może być wykorzystywana praktycznie w każdym miejscu. Do zalet modeli tego rodzaju zalicza się również możliwość drukowania kodów kreskowych. Jeśli zależy Ci na tej opcji, sprawdź, czy interesujące Cię urządzenie faktycznie pozwala na tworzenie kodów kreskowych.

Same drukarki do etykiet Brady dają ogromną dowolność, jeśli chodzi o projektowanie i drukowanie etykiet. Możesz bez problemu formatować etykiety i drukować je w wielu rozmiarach, wykorzystując do tego przeróżne materiały eksploatacyjne. Możliwy jest druk nie tylko w kolorze czarno-białym, ale także w innych kolorach.

Przenośne drukarki Brady dzięki swoim możliwościom najczęściej wykorzystuje się w elektryce i automatyce do tworzenia etykiet przeznaczonych do znakowania przewodów, kabli, paneli krosowniczych, różnego rodzaju listew oraz innych elementów całej instalacji elektrycznej. Urządzenia znajdą zastosowanie także w handlu i produkcji, gdzie wykorzystuje się etykiety do identyfikacji produktów. Branża spożywcza dzięki drukarkom może drukować etykiety do znakowania butelek, a medyczna – do znakowania leków czy probówek. Również w ogrodnictwie drukarki Brady znajdą swoje zastosowanie – przede wszystkim do identyfikacji akcesoriów ogrodniczych i roślin.

Z drukarek Brady korzysta także logistyka. Na urządzeniach można drukować etykiety do oznaczania nie tylko produktów magazynowanych, ale i tych, które przeznaczone są do transportu. Drukarki Brady znajdą zastosowanie także w biurach – dokładniej do znakowania szafek, kartonów czy segregatorów.

Jak widać, możliwości jest wiele. Wystarczy wybrać odpowiednią drukarkę i materiały eksploatacyjne. Jakie zatem urządzenie kupić? Podpowiadamy w dalszej części niniejszego wpisu.

Jaką drukarkę do etykiet Brady warto wybrać?

Jaką drukarkę do etykiet Brady warto wybrać? Szukając urządzenia, zwróć szczególną uwagę na jego parametry, gdyż między sobą przenośne modele różnią się pewnymi właściwościami. Sprawdź także, jakie są funkcjonalności interesującej Cię drukarki etykiet i z jakimi materiałami eksploatacyjnymi współpracuje. Jeśli zależy Ci na trwałych etykietach odpornych na uszkodzenie, ważne jest, aby dana drukarka faktycznie takie materiały obsługiwała.

Wśród przenośnych rozwiązań dostępne są między innymi drukarki, które doskonale sprawdzą się dla elektryka. Warto zwrócić uwagę na przykład na modele serii BMP61, BMP21-PLUS czy BMP41. Pierwszy produkt to mobilna i szybka drukarka, współpracująca z aż 600 standardowymi materiałami, która doskonale radzi sobie także w trudniejszych warunkach. Ma dotykowy, kolorowy ekran i klawiaturę QWERTY. Model BMP21-PLUS gwarantuje prostą obsługę, łatwą wymianę kaset oraz wysoką jakość obudowy. Drukarka etykiet tej serii obsługuje etykiety, których szerokość wynosi 6 – 38,10 mm. Ma wgrane już wszystkie najważniejsze symbole elektryczne, bezpieczeństwa i telekomunikacyjne. Seria BMP41 natomiast obejmuje drukarki do etykiet, które umożliwiają druk wyciętych oraz ciągłych oznaczeń. Model ten obsługuje etykiety, których maksymalna szerokość wynosi 22 mm, a długość – 990 mm. Drukarka wyposażona została nie tylko w czytelny, podświetlany ekran LCD, ale i kompleksową bibliotekę grafik. Projektowanie etykiet ułatwia przede wszystkim klawiatura QWERTY.

Dostępne są także specjalne drukarki etykiet dla laboratoriów. Jeśli potrzebujesz urządzeń do takiego miejsca pracy, sprawdź koniecznie modele serii BMP 21 LAB. To typowo laboratoryjna drukarka do etykiet, dzięki której bez problemu w szybki i prosty sposób stworzysz oraz wydrukujesz oznaczenia na fiolki czy probówki. Urządzenie ma wgrane podstawowe symbole laboratoryjne i współpracuje z typowymi materiałami eksploatacyjnymi, które są przeznaczone do zastosowania na takich przedmiotach, jak właśnie szkiełka, fiolki czy probówki.