Skip to content

WsteczDo góryHurtownia łożysk

hurtownia-lozysk

Od samego początku podstawą działalności naszej hurtowni były łożyska, dlatego jeżeli chodzi o handel tym asortymentem to na przestrzeni lat udało nam się osiągnąć bardzo korzystne warunki cenowe, a to z kolei pozwala nam oferować markowe łożyska w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dodatkowo, wszyscy nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc przy doborze łożyska. Dzięki stale aktualizowanym stanom magazynowym ponad 90% zapytań możemy zrealizować od ręki i to nawet przy większych ilościach. Jeżeli natomiast chodzi o łożyska niestandardowe, to z najczęściej udaje nam się je sprowadzić ciągu jednego – dwóch dni.

Wśród dostępnych w naszej ofercie łożysk można znaleźć rozwiązania sprawdzonych producentów, dlatego oferujemy zarówno markowe łożyska Nachi, jak również towary innych popularnych firm typu Skf, Fag, Ina, Nsk czy też Timken. Dzięki zróżnicowanej ofercie jesteśmy w stanie dobrać klientom łożyska niezależnie od ich budżetu.

Nasza hurtownia łożysk oferuje również wszystkie niezbędne akcesoria związane z łożyskami, czego przykładem mogą być ściągacze mechaniczne i hydrauliczne, nagrzewnice do łożysk, smarownice i rozmaite przyrządy diagnostyczne.

Klientów z okolic Wrocławia zapraszamy do naszego biura przy ul. Krakowskiej, natomiast pozostałe osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Firmy, które chciałyby z nami współpracować w zakresie dostaw mogą liczyć na specjalną ofertę, w tym również na kompletny outsourcing zakupów i to nie tylko związany z łożyskami.


Tagi:

Dołącz do nas

Grupa Sped

Fachowy i doceniany przez Klientów Zebra serwis świadczony przez wchodzący w skład naszej Grupy dział Sped-ID.

Oficjalna strona Grupy Sped

Rozbudowana produkcja z siedzibą we Wrocławiu oferująca wysokiej jakości etykiety kolorowe oraz inne wykorzystywane w autoid.

Jako doskonale wyposażona hurtownia oferujemy również sprzęgła kłowe prosto od producenta w bardzo przystępnych cenach.

Katalog produktów

katalog-sped-wroclaw