Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Hurtownia Sped – dystrybutor Brady

Hurtownia Sped – dystrybutor Brady

Niezmiernie miło nam poinformować, że hurtownia Sped została dystrybutorem Brady roku 2021.

  1. Automatyczna identyfikacja Brady
  2. System LOTO Brady

Z marką współpracujemy od wielu lat, a nasi klienci chętnie sięgają po rozwiązania firmy. Zastanawiasz się, co obejmuje oferta Brady? W niniejszym artykule w skrócie przedstawiamy asortyment, który znajdziesz również w naszej hurtowni technicznej.

Automatyczna identyfikacja Brady

W przypadku automatycznej identyfikacji amerykańska marka Brady produkuje wysokiej jakości drukarki etykiet oraz materiały eksploatacyjne. W naszej ofercie znajdziesz zarówno przenośne, jak i biurkowe urządzenia, które sprawdzą się w każdej branży przemysłowej. Bez względu na to, który model drukarki do etykiet wybierzesz, otrzymasz rozbudowane rozwiązanie, z przeróżnymi opcjami i ogromną liczbą wgranych przez producenta podstawowych znaków i symboli. Wszystkie produkty gwarantują szybki i czytelnych druk oraz prostą obsługę. Samo projektowanie etykiet również nie sprawia większych problemów.

W rozbudowanej ofercie znajdziesz także różnego rodzaju materiały eksploatacyjne. Jako dystrybutor Brady dysponujemy między innymi kalki barwiące, etykiety gotowe, taśmy podłogowe oraz niezadrukowalne tagi. W przypadku etykiet gotowych dostępne są – na przykład – etykiety kontrolne, oznaczenia do rur, rozwiązania magnetyczne czy datowniki. Z niezadrukowalnych tagów natomiast w ofercie znajdziesz etykiety serwisowe czy gwarancyjne.

System LOTO Brady

System LOTO BradyAsortyment Brady obejmuje także rozwiązania LOTO – dokładniej lockout/tagout. To system, dzięki któremu w każdej branży przemysłowej możemy znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa. W pierwszej kolejności osoba uprawniona przeprowadza audyt LOTO, szkoląc pracowników i wskazując na miejsca, które należy odpowiednio zabezpieczyć. Punkty krytyczne zabezpiecza się odpowiednimi blokadami, następnie oznacza etykietami. Blokuje się wszystkie miejsca, w celu odcięcia energii – na przykład elektrycznej. Dzięki temu w przypadku konserwacji czy remontu danej maszyny nieuprawniony pracownik nie włączy jej przypadkiem i tym samym nie doprowadzi do wypadku lub uszkodzenia mienia.

W kategorii lockout tagout znajdziesz między innymi kłódki, blokady ryzyka mechanicznego, elektrycznego, klamry, a także rozbudowane zestawy blokad wraz z torbami, tablicami i skrzynkami. Kłódki stosuje się jako dodatkowe zabezpieczenie dla wspomnianych blokad.

Aby mieć pewność, że skutecznie skorzystałeś z rozwiązań LOTO, skorzystaj w pierwszej kolejności z audytu, a następnie dobierz odpowiednie blokady. Warto w tym przypadku pobrać katalog Brady i zapoznać się z pełną ofertą.