Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Informacje na temat działania firmy Sped Sp. J.

Informacje na temat działania firmy Sped Sp. J.

Szanowni klienci! Informujemy, że hurtownia techniczna Sped Sp. J. jest w dalszym ciągu otwarta. Rekomendujemy jednak, by dokonywać zakupów w inny sposób. W jaki? Czytaj dalej!

  1. Zdalne składanie zamówień
  2. Opcja: kurier

W dalszym ciągu prowadzimy sprzedaż. Przez wzgląd na bezpieczeństwo zarówno klientów, jak i pracowników zalecamy, by proces kupna w miarę możliwości przeprowadzać zdalnie.

Zdalne składanie zamówień

Pamiętaj, że w hurtowni technicznej Sped wszystkie zamówienia można składać zdalnie. Jeśli chcesz dokonać zakupów, skontaktuj się z naszymi pracownikami telefonicznie lub e-mailowo. Również wszelkie konsultacje i pomoc w doborze prosimy odbywać drogą telefoniczną i za pośrednictwem e-maila.

Opcja: kurier

Przy składaniu zamówienia rekomendujemy rezygnację z odbioru osobistego i zachęcamy do wybrania kuriera. Zachęcamy również, by dokonując płatności przy odbiorze, korzystać z kart płatniczych. Prosimy wziąć również pod uwagę, że z przyczyn niezależnych od nas, dostawa może nieco się opóźnić. Dotyczy to szczególnie produktów sprowadzanych pod klienta, które ściągane są z magazynów centralnych.