38 odsłon

Informacje na temat działania firmy Sped Sp. J.

Informacje na temat działania firmy Sped Sp. J.

Szanowni klienci! Informujemy, że hurtownia techniczna Sped Sp. J. jest w dalszym ciągu otwarta. Rekomendujemy jednak, by dokonywać zakupów w inny sposób. W jaki? Czytaj dalej!

  1. Zdalne składanie zamówień
  2. Opcja: kurier

W dalszym ciągu prowadzimy sprzedaż. Przez wzgląd na bezpieczeństwo zarówno klientów, jak i pracowników zalecamy, by proces kupna w miarę możliwości przeprowadzać zdalnie.

Zdalne składanie zamówień

Pamiętaj, że w hurtowni technicznej Sped wszystkie zamówienia można składać zdalnie. Jeśli chcesz dokonać zakupów, skontaktuj się z naszymi pracownikami telefonicznie lub e-mailowo. Również wszelkie konsultacje i pomoc w doborze prosimy odbywać drogą telefoniczną i za pośrednictwem e-maila.

Opcja: kurier

Przy składaniu zamówienia rekomendujemy rezygnację z odbioru osobistego i zachęcamy do wybrania kuriera. Zachęcamy również, by dokonując płatności przy odbiorze, korzystać z kart płatniczych. Prosimy wziąć również pod uwagę, że z przyczyn niezależnych od nas, dostawa może nieco się opóźnić. Dotyczy to szczególnie produktów sprowadzanych pod klienta, które ściągane są z magazynów centralnych.

 

+48 71 341 69 75