Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Jaka drukarka etykiet dla elektryka?

Jaka drukarka etykiet dla elektryka?

Jaka drukarka etykiet dla elektryka będzie najlepszą opcją? Polecamy sprawdzić rozwiązania amerykańskiej marki Brady. Dziś przedstawiamy popularne urządzenia, dedykowane zarówno elektrykom, jak i instalatorom czy automatykom.

  1. Drukarki Brady dla elektryków
  2. Drukarka etykiet BMP61
  3. Drukarki Brady BMP21-PLUS – zastosowanie elektryczne
  4. Drukarka BMP41 marki Brady

Przedstawione w niniejszym artykule drukarki Brady to uniwersalne urządzenia, które znajdą zastosowanie również w innych branżach. Omówimy najpopularniejsze rozwiązania, po które najczęściej sięgają klienci. Jeśli żadna z przedstawionych drukarek nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami. Oferta marki Brady jest różnorodna, zatem wspólnie znajdziemy najlepsze urządzenie dla Ciebie.

Drukarki Brady dla elektryków

Dostępne w ofercie marki Brady drukarki etykiet to urządzenia projektowane z myślą o specjalistach, którym zależy na komforcie pracy oraz wysokiej wytrzymałości produktu. Na uwagę zasługują szczególnie rozwiązania, które oferują druk termotransferowy, ponieważ gwarantują one najtrwalszy i – przede wszystkim – wyraźny oraz czytelny druk na różnych etykietach. Drukarki do etykiet mają wgrane gotowe szablony, co pozwala na szybkie przygotowanie i wydrukowanie interesującego nas oznaczenia. Oczywiście dostępny jest także specjalny program, w którym możemy samodzielnie projektować w łatwy sposób niestandardowe etykiety.

Dla elektryków poleca się te drukarki do etykiet, które umożliwiają drukowanie oznaczeń dla kabli, tras kablowych, przewodów i innych części elektrycznej instalacji. Na uwagę zasługują szczególnie kompaktowe modele ręczne. Przenośne drukarki Brady to gwarancja szybkiej i wygodnej pracy. Poniżej przedstawiamy kilka słów o popularnych rozwiązaniach, które znajdziesz w ofercie wspomnianej marki Brady.

Drukarka etykiet BMP61

Urządzenie serii BMP61 cieszy się dużą popularnością wśród elektryków ze względu na swoją jakość. Ta mobilna i jednocześnie bardzo szybka drukarka etykiet umożliwia drukowanie szerokiej gamy etykiet, współpracuje z 600 standardowymi materiałami eksploatacyjnymi i sprawdzi się również w trudnych warunkach. Prędkość druku wynosi około 33,8 mm/s. Drukarka BMP61 obsługuje etykiety o minimalnej szerokości 5,08 mm i maksymalnej 50,80mm. Z urządzeniem można łączyć się za pośrednictwem USB 2.0, USB Flash Drive lub Wi-Fi. Modele te serii posiadają kolorowy ekran dotykowy oraz klawiaturę QWERTY. Ogólnie w ofercie dostępne są także drukarki do etykiet z innymi wersjami klawiatur – na przykład QWERTZ, CYRYLLIC czy AZERTY.

Drukarka BMP61 świetnie sprawdzi się zarówno do oznaczania listew, jak i przewodów, paneli oraz innych miejsc elektrycznych, które wymagają zastosowania etykiet.

Drukarki Brady BMP21-PLUS – zastosowanie elektryczne

Drukarki Brady BMP21-PLUS – zastosowanie elektrycznePoręczna drukarka etykiet BMP21-PLUS to również często polecane urządzenie dla elektryków. Do zalet produktu zalicza się przede wszystkim łatwą obsługę, równie łatwą wymianę kaset, a także jakość materiałów obudowy. Odpowiednie materiały w połączeniu z gumowymi częściami ochronnymi sprawiają, że drukarki etykiet tej serii wyróżniają się wysoką wytrzymałością. Całość doskonale chroni wnętrze przed uszkodzeniem mechanicznym, do którego mogłoby dojść na przykład przy upadku urządzenia na ziemię. Modele BMP21-PLUS obsługują etykiety o szerokości od 6 do 38,10 mm. Ponadto ma wgrane podstawowe symbole elektryczne, telekomunikacyjne oraz bezpieczeństwa. Zatem zaprojektowanie i następnie wydrukowanie interesującego nas oznaczenia jest proste i szybkie.

Jeśli interesuje Cię drukarka do etykiet BMP21-PLUS, polecamy zamówić specjalny zestaw do zastosowań elektrycznych. W zestawie tym otrzymasz drukarkę, sztywny futerał, instrukcję obsługi, smycz, przewód zasilający i baterię litowo-jonową. Dodatkowo zamówienie tego rodzaju zawiera materiały eksploatacyjne – dokładniej:

  • M21-750-499 – taśma wykonana z nylonowej tkaniny, przeznaczona do owijania przewodów oraz kabli,
  • M21-1000-427 – samolaminująca taśma do przewodów i kabli, wykonana z samolaminującego winylu,
  • M21-750-595-YL – taśma winylowa.

Drukarka BMP41 marki Brady

W ofercie dostępny jest także zestaw do zastosowań elektrycznych z drukarką etykiet serii BMP41. To urządzenie pozwalające na drukowanie zarówno ciągłych, jak i wyciętych oznaczeń. Obsługuje etykiety o maksymalnej szerokości 25 mm i długości 990 mm. Ma wgrane tryby drukowania oznaczeń ogólnych, a także do owijania przewodów, zaciskowych listew, paneli ‘patch panel’ czy rozwiązań z flagami. Dzięki technologii Smart Cell urządzenie automatycznie konfiguruje etykietę i nie wymaga wcześniejszej kalibracji. Obsługuje różne kasety drukujące i gwarantuje szybką oraz prostą wymianę materiałów eksploatacyjnych. Drukarki etykiet BMP41 posiadają podświetlany ekran typu LCD, gwarantujący czytelność, bibliotekę grafik oraz klawiaturę QWERTY. Dużą zaletą urządzeń tej serii jest także interfejs, który pozwala na wyświetlenie drukowanego oznaczenia przed jego wydrukowaniem. Dzięki temu sprawdzisz, czy zaprojektowana etykieta spełnia Twoje oczekiwania bez marnowania materiałów eksploatacyjnych.

Jak już wspominaliśmy, w niniejszym artykule przedstawimy tylko kilka popularnych rozwiązań. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem drukarki etykiet, ale szukasz nieco innego modelu, sprawdź cały asortyment Brady. Zapraszamy również do kontaktu – gwarantujemy, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.