Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Japońskie łożyska KYK

Japońskie łożyska KYK

Nasi klienci często decydują się na japońskie łożyska. Szczególnie gdy szukają wysokiej jakości, ale tańszego rozwiązania. Jeśli jesteś zainteresowany wydajnymi i wytrzymałymi łożyskami za niewielką cenę, gwarantujemy, że oferta marki KYK spełni Twoje oczekiwania.

  1. Japoński producent KYK
  2. Oferta łożysk japońskiejprodukcji

KYK to marka mało doceniana, ale zasługująca na uznanie. Dlaczego? Ponieważ wbrew niskich cen, firma gwarantuje wysokiej jakości produkty, które sprawdzą się w wielu mniej wymagających aplikacjach. Stanowią doskonałą alternatywę dla wielu innych, droższych łożysk.

Japoński producent KYK

Marka KYK Corporation Ltd. – wcześniej Yamakai Bearing Ltd – została założona w 1952 roku i jest uważana za jednego z najstarszych producentów łożysk kulkowych oraz wałeczkowych w Japonii. Od samego początku istnienia producentom zależało na dostarczaniu jak najlepszej jakości w swojej klasie komponentów, nie tylko na terenie Japonii, ale i poza jej granicami. Dziś marka prowadzi dystrybucję na cały świecie – z wyłączeniem kilku państw w Afryce.

Japońskie standardy są cenione w każdej branży inżynieryjnej. Każde nowe łożysko KYK produkowane jest z myślą o rosnących wymaganiach światowego rynku, dlatego zainteresowani zawsze będą w stanie znaleźć optymalne rozwiązanie dla siebie.

Firma regularnie się rozwija. Dąży do produkowania tylko i wyłącznie wysokiej jakości produktów, odpowiada na potrzeby zainteresowanych, dostosowuje łożyska pod indywidualne wymagania klienta i od samego początku kładzie nacisk na wydajność. To wszystko sprawia, że nawet tanie łożyska dostępne w ofercie KYK spełniają oczekiwania i sprawdzają się w wielu aplikacjach. Jeśli i Tobie zależy na wytrzymałości, precyzyjności i wspomnianej wydajności, to koniecznie sprawdź dostępną w hurtowni Sped ofertę na japońskie łożyska KYK!

Oferta łożysk japońskiej produkcji

Oferta łożysk japońskiej marki KYK jest bardzo rozbudowana. Największą popularnością cieszą się oczywiście łożyska toczne, w tym baryłkowe, kulkowe, igiełkowe, walcowe i stożkowe w wielu wariantach, również wymiarowych. Zaprojektowane i wyprodukowane według japońskich standardów oraz norm, sprawdzą się w każdej aplikacji, jeśli oczywiście zostaną odpowiednio dobrane.

Przy produkcji łożysk KYK stawia na jakość. Dlatego łożyska kulkowe mają między innymi elementy toczne wykonane ze stali nierdzewnej i odznaczają się świetną odpornością na wilgoć czy korozję. Wspomniane komponenty kulkowe doskonale sprawdzą się nie tylko w prostych aplikacjach, ale także w warunkach próżni, pracując w elektrowni atomowej, urządzeniach kosmicznych i to w szerokim zakresie temperatury.

Do miejsc, w których mechanizmy są narażone na duże obciążenia i tam, gdzie wymaga się od nich zdolności do przenoszenia obciążeń osiowych oraz promieniowych równocześnie, polecane są łożyska stożkowe KYK, dostępne zarówno w wymiarach calowych, jak i metrycznych, w wariantach jedno- dwu oraz czterorzędowych. Natomiast w trudnych warunkach sprawdzą się między innymi łożyska igiełkowe KYK charakteryzujące się nie tylko mniejszym przekrojem i niższą siłą bezwładności, ale i wyższą sztywnością i nośnością, w porównaniu do innych modeli.

Jeśli masz problem z doborem łożyska lub nie jesteś pewny swego wyboru, skontaktuj się z naszymi ekspertami! Wspólnie wybierzemy optymalne łożysko toczne lub łożysko ślizgowe do Twojej aplikacji. Korzystając z pomocy, będziesz miał pewność, że komponent zostanie poprawnie dobrany.