Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Korzystanie z drukarek etykiet Zebra

Korzystanie z drukarek etykiet Zebra

Uważane za jedne z najlepszych w swojej klasie drukarki Zebra są idealnym wyborem dla firm, które stawiają na jakość i niezawodność.

Taki sprzęt narażony jest jednak na nieustanną pracę, co przy braku należytego serwisu może doprowadzić do rozmaitych usterek. Samodzielne naprawianie ich nie ma najmniejszego sensu, bo osobom nieznającym się na serwisowaniu drukarek Zebra nawet najprostsza wymiana paska czy naprawa wyświetlacza mogą zająć wiele czasu, natomiast doświadczony technik wykona tego typu prace od ręki. Dodatkowo w przypadku niektórych drukarek etykiet wiele firm ma problemy z częściami zamiennymi. Nic więc dziwnego, że sprawdzony serwis Zebra, który specjalizuje się w sprzęcie tej amerykańskiej firmy jest tak chętnie wybierany przez klientów mających problemy z drukarkami.

Usługi serwisowe Zebra

Firma ta specjalizuje się terminalach, skanerach oraz drukarkach etykiet, dlatego można jej powierzyć opiekę nad całym sprzętem. Do największych zalet wymienianych przez jej klientów zaliczają się między innymi darmowa wycena kosztów naprawy, tani serwis sprzętu autoid, możliwość zapewnienia drukarki na czas naprawy czy też gwarancja niskich cen na materiały eksploatacyjne Zebra.

W usług tego serwisu zadowolenie klienta stawiane jest zawsze na pierwszym miejscu. Jeżeli zatem po dokonaniu darmowej wyceny kosztów naprawy drukarki etykiet uzna on, że naprawa nie jest opłacalna, nie będzie musiał ponosić żadnych kosztów. Dodatkowo otrzyma atrakcyjną ofertę na drukarkę Zebra od autoryzowanego partnera tej firmy.