Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Łożyska cichobieżne

29 listopada 2013

Łożyska cichobieżne

Łożyska oznaczone jako cichobieżne cechują się obniżonym poziomem drgań, co przekłada się na cichszą i spokojniejszą pracę.

Łożyska te poddawane są lepszej obróbce. Często oznacza się je jako P66. Oznacza to, że łożyska zostały wykonane w klasie P6, ale o obniżonym poziome drgań C6.

Przykładowe zastosowania łożysk cichobieżnych

– prądnice o niewielkiej mocy
– urządzenia gospodarstwa domowego
– urządzenia sterujące i pomiarowe
– silniki elektryczne

Klienci chcący zakupić łożyska cichobieżne powinni pamiętać o tym, że nie wszystkie łożyska są produkowane w wersjach z obniżonym poziomem drgań, co wynika z tego, że zazwyczaj pracujące maszyny wytwarzają taki hałas, że szum łożyska nie robi większego znaczenia. Jeżeli jednak istnieje potrzeba skorzystania z łożyska cichobieżnego, zachęcamy do przesłania nam zapytania ofertowego.

W naszej ofercie znajdą Państwo łożyska cichobieżne z różnych kategorii (między innymi łożyska kulkowe i ślizgowe). W razie problemów ze znalezieniem odpowiedniego łożyska prosimy o wiadomość.

 

WsteczDo góry

ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław

Nasi handlowcy obsługują miasta Opole, Legnica, Leszno, Wałbrzych, Gostyń, Namysłów, Kluczbork, Krotoszyn, Brzeg, Polkowice, Nysa, Lubin i inne.