Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Łożyska DPI – wysoka precyzja wykonania

Łożyska DPI - wysoka precyzja wykonania

Łożyska DPI są stosunkowo młode na rynku. Stosunkowo, bo w porównaniu z innymi firmami, indyjska marka powstała pod koniec XX wieku. Mimo tego produkty firmy DPI cieszą się uznaniem na rynku międzynarodowym.

  1. Początki marki DPI
  2. Łożyska DPI – oferta

Interesują Cię tanie łożyska DPI? A może nieco droższe komponenty, przystosowane do pracy w ekstremalnych warunkach? Bez względu na to, którego rozwiązania poszukujesz, gwarantujemy, że wszystko znajdziesz w ofercie indyjskiej marki DPI Bearings!

Początki marki DPI

Firma DPI Bearings została założona w 1983 roku w Indiach. Zaczęto od produkcji wysokiej jakości łożysk kulkowych, a następnie rozpoczęto pracę nad łożyskami stożkowymi, projektując je z myślą o zastosowaniach motoryzacyjnych. Firmę zarejestrowano w 1985 roku na giełdzie w Bombaju i na przestrzeni lat stała się wiodącym producentem komponentów stożkowych w całych Indiach. W latach 90. (dokładnie w 1994 roku) rozszerzono eksport produktów DPI o Amerykę Południową i kraje Bliskiego Wschodu.

Dziś marka DPI Bearings współpracuje z partnerami handlowymi w aż 50 krajach. Na całym świecie dysponuje około 40 zakładami produkcyjnymi i zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem łożysk przemysłowych, motoryzacyjnych oraz rolniczych. Produkty odznaczają się nie tylko bardzo dobrą jakością, ale i wydajnością oraz wytrzymałością, szczególnie w trudnych aplikacjach czy ekstremalnych warunkach pracy. Marka DPI na bieżąco odpowiada na zapotrzebowania rynkowe i stale udoskonala swój asortyment, wprowadzając innowacje i odpowiednio dopasowane rozwiązania.

Łożyska DPI – oferta

Oferta na łożyska DPI dostępna w hurtowni Sped obejmuje przede wszystkim modele kulkowe, stożkowe, baryłkowe oraz walcowe. Komponenty tego rodzaju cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów, bez względu na to, czy decydują się na tanie łożyska toczne, czy droższe odpowiedniki, idealne do wymagających miejsc.

W zależności od potrzeb dysponujemy zarówno łożyskami jedno-, jak i dwurzędowymi. W przypadku opraw posiadamy elementy w kształcie kwadratu, łezki, okrągłym, a także modele stojące i naciągowe. Jeśli zaś chodzi o wykonanie, w ofercie Sped znajdziesz łożyska DPI standardowe, wahliwe lub samonastawne oraz komponenty z koszykiem stalowym, wykonanym z mosiądzu lub pozbawione tego elementu. Decydując się na łożyska, które będą pracowały w zapylonym miejscu, pamiętaj, by zwrócić uwagę na uszczelnienia. Dla łożysk DPI proponujemy uszczelnienia dwustronne gumowe lub również dwustronne metalowe.

Jeśli masz problem z wyborem łożyska DPI, skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. Gwarantujemy, że wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie. Pamiętaj, że łożyska muszą być odpowiednio dobrane do aplikacji. W innym przypadku nie będą skuteczne, szybciej ulegną awarii, co z kolei podniesie koszta eksploatacyjne i spowoduje nawet ogromne straty.