Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Łożyska NSK – japońska precyzja

Łożyska NSK – japońska precyzja

Łożyska NSK – japońska precyzja, która została doceniona również przez Europejczyków. Bogata oferta w NSK Polska, którą koniecznie musisz sprawdzić. Szczególnie, jeśli interesują Cię wysokiej jakości, tanie łożyska, radzące sobie nawet w ekstremalnych warunkach pracy.

  1. NSK – japoński producent
  2. Łożyska NSK – oferta
  3. NSK czy tańsza alternatywa?

Często dostajemy od naszych klientów zapytania typu: łożyska nsk proszę o opinie i dlatego postanowiliśmy dziś na nie odpowiedzieć. Szczególnie, że jako dystrybutor NSK SPED prowadzimy także łożyska nsk sklep, oferując szeroką gamę produktów w różnych wariantach.

NSK – japoński producent

NSK to firma, która powstała w 1916 roku i jest uważana za pierwszą markę w Japonii, zajmującą się produkcją łożysk tocznych. W latach 50. Poszerzono asortyment o rozwiązania związane z produktami liniowymi oraz ślubami kulowymi. Dziś w ofercie firmy znaleźć można również kierownicze układy i samochodowe komponenty.

Na rynek europejski marka NSK weszła w 1963 roku. Pierwszą siedzibę wybudowano w Niemczech, 30 lat później oficjalnie firma pojawiła się i w Polsce, wykupując Fabrykę Łożysk Tocznych „Iskra” i przerabiając ją na NSK Iskra.

Stawiając na ciągły rozwój i doskonalenie swoich produktów, to właśnie w Japonii zbudowano pierwsze laboratorium zajmujące się badaniami inżynierskimi.

Łożyska NSK – oferta

Jako dystrybutor NSK dysponujemy rozbudowaną ofertą na łożyska tej marki. Dostępność przeróżnych wariantów daje Ci gwarancję, że znajdziesz najbardziej odpowiedni produkt dla swojej aplikacji. W łożyska nsk sklep znajdziesz między innymi:

  • łożyska kulkowe
  • łożyska igiełkowe
  • łożyska baryłkowe
  • łożyska stożkowe
  • łożyska walcowe

Łożyska toczne NSK cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów ze względu na atrakcyjną cenę i skuteczność. Do ich produkowania wykorzystywane są materiały gwarantujące wysoką jakość, trwałość i niezawodność. Łożyska są przygotowywane również do pracy w trudnych warunkach – wystarczy dobrać odpowiedni wariant, zapoznając się dokładnie z parametrami produktu.
Asortyment marki NSK dostępny jest w różnych wersjach. W zależności od zapotrzebowania dysponujemy zarówno łożyskami jedno-, jak i dwurzędowymi, modelami samonastawnymi, wahliwymi czy precyzyjnymi do wrzecion.

Dokładne informacje na temat produktów zawiera katalog łożysk NSK, który jest dostępny również w formie elektronicznej na stronie producenta (http://www.nsk-literature.com/en/rolling-bearings/). Jeśli masz dodatkowe pytania lub nie wiesz, który model – łożyska nsk czy skf – wybrać, koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami. Wspólnie dobierzemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie.

NSK czy tańsza alternatywa?

Kupując łożyska, często zastanawiamy się, czy lepiej wybrać droższy model, czy tańszą alternatywę. Odpowiedź jest znacznie prostsza, niż mogłoby się to wydawać. W sytuacji, gdy decydujesz się na tanie łożysko toczne, które będzie pracowało w nieco trudniejszych warunkach, może dojść do szybszej awarii. Nieplanowany przestój oraz pilna wymiana łożyska generuje większe koszty eksploatacyjne. Aby temu zapobiec, zawsze warto wybrać droższą opcję, by mieć pewność, że maszyna będzie długo i bezproblemowo pracowała. A sam komponent szybko się zwróci, ponieważ sporo zaoszczędzisz na tych nieplanowanych przestojach. Zaoszczędzone kwoty zawsze lepiej przeznaczyć na rozwój firmy, aniżeli na ciągłe naprawy i kupowanie nowych części zamiennych. Są jednak aplikacje mniej wymagające, którym tanie łożysko toczne bezproblemowo podoła. Wtedy nie warto przepłacać.

Popularne łożyska NSK to modele ze średniej półki. Nie należą do najtańszych rozwiązań, ale nie są również tak bardzo drogie, by sobie nie móc na nie pozwolić. Decydując się jednak na produkt marki NSK masz pewność, że otrzymasz niezawodność, długą żywotność, trwałość i skuteczność. Firma podczas produkcji dba o wszystkie szczegóły, dzięki czemu łożyska zapewniają płynną i bezawaryjną pracę. Wielu naszych klientów zaufało łożyskom NSK Polska, więc teraz czas na Ciebie.