Od samego początku istnienia staramy się spełniać oczekiwania zarówno naszych stałych, jak i nowych klientów. Dlatego na bieżąco wzbogacamy nasz asortyment, odpowiadając na zapotrzebowanie zainteresowanych.

  1. Hurtownia łożysk Wrocław
  2. Oferta firmy Sped

W ciągu ostatnich kilku dni przeprowadziliśmy również aktualizację naszej strony, dzięki czemu stała się bardziej przyjazna i czytelna dla klientów.

Hurtownia łożysk Wrocław

Swoją przygodę rozpoczynaliśmy jako hurtownia łożysk Wrocław. Stopniowo zaczęliśmy nawiązywać współpracę z lokalnymi zakładami produkcyjnymi oraz przedsiębiorstwami, a w odpowiedzi na ich coraz większe zapotrzebowania, stale poszerzaliśmy naszą ofertę. Dzięki temu dziś możemy pochwalić się kompleksowymi rozwiązaniami z zakresu łożysk, oferując każdy możliwy rodzaj, różniący się między sobą własnościami, zastosowaniem i oczywiście rozmiarem. Jako dystrybutor łożysk renomowanych marek jesteśmy w stanie zagwarantować korzystne ceny. Dlatego, jeśli interesują Cię tanie łożyska Wrocław, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Dysponujemy również droższymi rozwiązaniami, nad którymi zawsze warto się pochylić, by mieć pewność, że spełnią twoje oczekiwania i nie ulegną szybkiemu zużyciu. Do najpopularniejszych modeli należą przede wszystkim łożyska FAG, SKF czy łożyska Timken. Jeśli jesteś na etapie poszukiwań, możesz pobrać katalog łożysk SKF lub skorzystać z pomocy naszych specjalistów, którzy – dzięki wieloletniemu doświadczeniu – gwarantują fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę.

Oferta firmy Sped

Sped Sp. J. to nie tylko łożyska. Zapotrzebowanie na asortyment techniczny klientów rośnie, a wraz z nim poszerzała się nasza oferta. Dziś dysponujemy kompleksową bazą produktów związanych między innymi z branżą utrzymania ruchu. Jako hurtownia pasków klinowych jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości towary renomowanej marki Optibelt w atrakcyjnych cenach. Ponadto mamy sprzęgła, smary, chemię techniczną, tworzywa konstrukcyjne, węże przemysłowe, sprzęgła KTR oraz czyściwa specjalistyczne. Oczywiście to tylko kilka grup towarów, które znajdziesz na półce naszego dobrze zaopatrzonego magazynu. Asortyment firmy Sped skupia również artykuły BHP czy produkty z systemu LOTO: Lockout / Tagout.

W trakcie poszerzania asortymentu budowaliśmy również zespół, który dziś składa się z wielu specjalistów, mogących pochwalić się dużym doświadczeniem w branży. Dzięki temu masz pewność, że korzystając z naszej pomocy podczas zakupów, otrzymasz najbardziej odpowiednie rozwiązania. Tak rozbudowana oferta w hurtowni technicznej sprawia, że każdy zainteresowany jest w stanie znaleźć wszystko, czego potrzebuje w danej chwili i to w jednym miejscu – we wrocławskim sklepie technicznym Sped!