Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Monitorowanie stanu maszyn

2 października 2013

miernik-temperatury-fag

W celu ułatwienia nadzoru stanu maszyn i urządzeń można stosować rozmaite przyrządy i narzędzia, czego doskonałym przykładem są przyrządy do pomiaru temperatury firmy FAG.

Przykładowe zastosowania mierników FAG TempCheck PLUS i FAG TempCheck PRO: pomiar temperatury ruchomych elementów, pomiar temperatury cieczy, wykrywanie obszaru podwyższonej temperatury w przekładniach i silnikach.

Zalety mierników temperatury firmy FAG

Korzyści wynikające z zastosowania mierników firmy FAG to między innymi szybki i dokładny pomiar, opcje alarmu dźwiękowego i wizualnego, możliwość dokumentowania stanu za pomocą łatwego do opanowania oprogramowania.

Oferowane przez nas mierniki znajdą Państwo w kategorii przyrządy do pomiaru temperatury, gdzie zamieściliśmy bardziej szczegółowe opisy.

Nowe produkty w ofercie hurtowni SPED

Zachęcamy również do przejrzenia nowego działu na naszej stronie, w którym znajdują się wysokiej jakości prowadnice liniowe do wszechstronnych zastosowań (serie MSA, MSB, MSC i MSR).

 

WsteczDo góry

ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław

Nasi handlowcy obsługują miasta Opole, Legnica, Leszno, Wałbrzych, Gostyń, Namysłów, Kluczbork, Krotoszyn, Brzeg, Polkowice, Nysa, Lubin i inne.