Skip to content

WsteczDo góryNajlepszy dostawca łożysk dla branży przemysłowej w Polsce

Dostawca łożysk Polska

Zaledwie półtora roku temu otworzyliśmy sklep internetowy o nazwie Zaopatrzenie24, specjalizujący się w kompleksowym zaopatrywaniu branży przemysłowej.

  1. Asortyment sklepu internetowego Zaopatrzenie24
  2. Najlepszy dostawca łożysk w Polsce

Końcówka 2018 roku przyniosła nam bardzo miłe i niespodziewane wydarzenia, które już teraz pozytywnie wpływają na rozwój naszego sklepu.

Asortyment sklepu internetowego Zaopatrzenie24

W lipcu 2017 r. miał miejsce oficjalny start sklepu internetowego zaopatrzenie24. Szeroki wybór sprzęgieł i łożysk (obecnie spośród ponad 70 tysięcy produktów dedykowanych branży przemysłowej), darmowa dostawa powyżej stosunkowo niskiej ceny zakupu oraz skrupulatne i szczegółowe opisywanie asortymentu – to główne cechy, które niewątpliwie wyróżniają nas wśród innych stron w zakresie zaopatrzenia firm z branży przemysłowej.

Poza wymienionymi produktami, w naszej ofercie znajdą się również różnej pasty, pasy klinowe, alkomaty, narzędzia przemysłowe, produkty BHP, tworzywa konstrukcyjna, koła pasowe oraz wiele innych rozwiązań.

Najlepszy dostawca łożysk w Polsce

Listopad zakończył się dla naszej grupy dosyć niespodziewanym wydarzeniem. Serwis lozyskakulkowe.com.pl (jeden z polskich portali o łożyskach dla branży przemysłowej), zdecydował o uhonorowaniu nas tytułem Najlepszego dostawcy łożysk w Polsce!

Nawet bez takich nagród i wyróżnień cały czas jesteśmy zdeterminowani i ciągle staramy się stawać na wysokości zadania. Jednak dzięki temu wyróżnieniu jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani, aby zaopatrzenie24 zajęło stałą pozycję lidera jako dostawca łożysk do branży przemysłowej w Polsce.

Serdecznie dziękujemy portalowi z łożyskami lozyskakulkowe.com.pl! A ze swojej strony zapraszamy do przeglądu bogatej oferty łożysk i sprzęgieł na naszej stronie pod linkiem: zaopatrzenie24.pl.


Tagi:

Dołącz do nas

Grupa Sped

Fachowy i doceniany przez Klientów Zebra serwis świadczony przez wchodzący w skład naszej Grupy dział Sped-ID.

Oficjalna strona Grupy Sped

Rozbudowana produkcja z siedzibą we Wrocławiu oferująca wysokiej jakości etykiety kolorowe oraz inne wykorzystywane w autoid.

Jako doskonale wyposażona hurtownia oferujemy również sprzęgła kłowe prosto od producenta w bardzo przystępnych cenach.

Katalog produktów

katalog-sped-wroclaw