Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Najlepszy dostawca łożysk dla branży przemysłowej w Polsce

Zaledwie półtora roku temu otworzyliśmy sklep internetowy o nazwie Zaopatrzenie24, specjalizujący się w kompleksowym zaopatrywaniu branży przemysłowej.

  1. Asortyment sklepu internetowego Zaopatrzenie24
  2. Najlepszy dostawca łożysk w Polsce

Końcówka 2018 roku przyniosła nam bardzo miłe i niespodziewane wydarzenia, które już teraz pozytywnie wpływają na rozwój naszego sklepu.

Asortyment sklepu internetowego Zaopatrzenie24

W lipcu 2017 r. miał miejsce oficjalny start sklepu internetowego zaopatrzenie 24. Szeroki wybór sprzęgieł i łożysk (obecnie spośród ponad 70 tysięcy produktów dedykowanych branży przemysłowej), darmowa dostawa powyżej stosunkowo niskiej ceny zakupu oraz skrupulatne i szczegółowe opisywanie asortymentu – to główne cechy, które niewątpliwie wyróżniają nas wśród innych stron w zakresie zaopatrzenia firm z branży przemysłowej.

Poza wymienionymi produktami, w naszej ofercie znajdą się również różnej pasty, pasy klinowe, alkomaty, narzędzia przemysłowe, produkty BHP, tworzywa konstrukcyjna, koła pasowe oraz wiele innych rozwiązań.

Najlepszy dostawca łożysk w Polsce

Listopad zakończył się dla naszej grupy dosyć niespodziewanym wydarzeniem. Serwis lozyskakulkowe (jeden z polskich portali o łożyskach dla branży przemysłowej), zdecydował o uhonorowaniu nas tytułem Najlepszego dostawcy łożysk w Polsce!

Nawet bez takich nagród i wyróżnień cały czas jesteśmy zdeterminowani i ciągle staramy się stawać na wysokości zadania. Jednak dzięki temu wyróżnieniu jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani, aby zaopatrzenie24 zajęło stałą pozycję lidera jako dostawca łożysk do branży przemysłowej w Polsce.

Serdecznie dziękujemy portalowi z łożyskami lozyskakulkowe! A ze swojej strony zapraszamy do przeglądu bogatej oferty łożysk i sprzęgieł na naszej stronie zaopatrzenie 24.pl.