Skip to content

WsteczDo góryNowe logo hurtowni Sped Sp. J.: Hurtownia Techniczna > Outsourcing Zakupów

hurtownia-sped-outsourcing-firm

Z przyjemnością informujemy, że wdrożyliśmy nowe logo, które znajdą Państwo zarówno na stronach internetowych należących do Sped Sp. J. jak również na gadżetach reklamowych i materiałach drukowanych.

Chociaż poprzednie logo wciąż pozostaje aktualne, to ze względu na stałe rozszerzanie obszarów naszej działalności nie chcieliśmy się dłużej ograniczać do określenia HURTOWNIA TECHNICZNA, które było nieodłącznym elementem loga firmy Sped Sp. J.

W związku z tym jego odświeżona wersja została wzbogacona o dwa istotne elementy:

1. Pierwszym z nich są białe litery ID wpisane w czarny okrąg, co stanowi nawiązanie do rozwijanego już od kilku lat działu naszej firmy, czyli Sped-ID. Specjalizuje się on w automatycznej identyfikacji i zajmuje takim asortymentem jak etykiety, drukarki etykiet, terminale, RFID oraz serwisem tych urządzeń.2. Drugim nowym elementem naszego loga jest napis OUTSOURCING ZAKUPÓW, czyli nazwa usługi, jaką z powodzeniem oferujemy naszym klientom. Dzięki niej firmy mogą nam powierzyć sprawne realizowanie zamówień, co pozwala im skupić się na prowadzeniu swojej działalności.Mamy nadzieję, że nowe logo przypadnie do gustu wszystkim naszym klientom i kontrahentom.Tagi:

Dołącz do nas

Grupa Sped

Fachowy i doceniany przez Klientów Zebra serwis świadczony przez wchodzący w skład naszej Grupy dział Sped-ID.

Oficjalna strona Grupy Sped

Rozbudowana produkcja z siedzibą we Wrocławiu oferująca wysokiej jakości etykiety kolorowe oraz inne wykorzystywane w autoid.

Jako doskonale wyposażona hurtownia oferujemy również sprzęgła kłowe prosto od producenta w bardzo przystępnych cenach.

Katalog produktów

katalog-sped-wroclaw