Skip to content

WsteczDo góryNowe rodzaje pasów klinowych

11 września 2012
Zaktualizowaliśmy dział pasy klinowe, dzięki czemu znajdą w nim Państwo nowe rodzaje oferowanych przez nas pasów (wraz z opisami i wymiarami).

Wśród nich znalazły się pasy o profilu uzębionym, czyli pasy wykonane z ulepszonych materiałów o mało rozciągliwym kordzie poliestrowym. Sprzedawane przez nas pasy posiadają zoptymalizowany kształt zębów, dzięki czemu sprawdzą się w każdych warunkach.

Jeżeli natomiast potrzebują Państwo innych pasów, to posiadamy również pasy zębate z chloroprenu, z których największą popularnością cieszą się takie modele jak Optibelt OMEGA HP, czyli jeden z najbardziej niezawodnych pasów zębatych w swojej klasie wydajności.

Nie zapomnieliśmy o klientach poszukujących pasów zębatych z poliuretanu, którym możemy polecić wyjątkowo wytrzymałe pasy Optibelt ALPHA Power lub Optibelt ALPHA linear/V. Jeżeli pomimo tego nie będą Państwo mogli znaleźć na naszej stronie odpowiednich pasów, to prosimy o kontakt.

Na koniec przypominamy o trwającej promocji na produkty marki BEKO, które zostały przecenione o 10%.

WsteczDo góry


Tagi:

Dołącz do nas

Grupa Sped

Fachowy i doceniany przez Klientów Zebra serwis świadczony przez wchodzący w skład naszej Grupy dział Sped-ID.

Oficjalna strona Grupy Sped

Rozbudowana produkcja z siedzibą we Wrocławiu oferująca wysokiej jakości etykiety kolorowe oraz inne wykorzystywane w autoid.

Jako doskonale wyposażona hurtownia oferujemy również sprzęgła kłowe prosto od producenta w bardzo przystępnych cenach.

Katalog produktów

katalog-sped-wroclaw