Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Pasy klinowe wymiary

8 lipca 2014

Wymiary pasów klinowych to informacje niezbędne podczas zakupu nowego paska, dlatego wybierając się do sklepu trzeba pamiętać, aby to zawczasu sprawdzić.

W celu zmierzenia pasa klinowego warto zastosować się do naszych porad, które zamieściliśmy w poradniku wyjaśniającym, jak najprościej sprawdzić długość paska klinowego. Innym wyjściem jest przyniesienie do nas starego pasa w celu zmierzenia go na specjalnym urządzeniu do pomiarów pasów.

Producent pasów klinowych

Zdarza się, że klienci pytają nas o pasy firmy Bando. Wówczas możemy zaoferować pasy klinowe Optibelt Polska, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży pasów napędowych zawsze pomagamy naszym klientom w doborze jak najlepszego rodzaju pasów, aby korzystające z nich urządzenia mogły pracować bez żadnych przeszkód i przestojów.

Pasy napędowe

Nasz sklep oferujący pasy klinowe prowadzi sprzedaż bezpośrednią oraz internetową, dlatego zachęcamy do składania zamówień również tą drogą.

 

WsteczDo góry

ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław

Nasi handlowcy obsługują miasta Opole, Legnica, Leszno, Wałbrzych, Gostyń, Namysłów, Kluczbork, Krotoszyn, Brzeg, Polkowice, Nysa, Lubin i inne.