Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Pasy napędowe dla kosiarek

Pasy napędowe dla kosiarek

Oferta niemieckiej marki Optibelt jest bardzo rozbudowana. Poza standardowymi rozwiązaniami asortyment obejmuje także produkty do specjalnych lub konkretnych zastosowań. Na uwagę zasługują szczególnie pasy napędowe dla kosiarek.

  1. Pasy napędowe dla branży ogrodniczej
  2. Pas zębaty i klinowy – propozycje

Asortyment Optibelt obejmuje nie tylko pasy napędowe do kosiarek, ale ogólnie do urządzeń stosowanych w technice ogrodowej. Jeśli szukasz wydajnego rozwiązania, koniecznie sprawdź propozycje firmy. Gwarantujemy, że każdy zainteresowany klient znajdzie optymalny pas zębaty czy pasek klinowy dla wspomnianego segmentu ogrodniczego.

Pasy napędowe dla branży ogrodniczej

Dziś dostępne na rynku urządzenia i narzędzia ogrodnicze są bardziej zaawansowane, niż produkty, które używaliśmy jeszcze kilka lat temu. Sytuacja ta wiąże się także z koniecznością wykorzystywania odpowiednich elementów współpracujących we wspomnianych maszynach. Podobnie rzecz wygląda z pasami napędowymi, które także muszą sprawdzać się w bardziej zaawansowanych aplikacjach czy w trudnych warunkach pracy.

W przypadku sektora ogrodniczego oferta niemieckiej marki Optibelt obejmuje różnorodne rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Od samego początku produkcji komponentów do kosiarek czy glebogryzarek, firma kładła nacisk na to, by proponowane produkty równomiernie przenosiły moc, gwarantowały bezpieczną pracę, a także wykazywały odpowiednie eksploatacyjne parametry. Dodatkowo każdy pas napędowy dedykowany technice ogrodowej jest rozwiązaniem ekologicznym.

Jeśli szukasz wydajnych pasów napędowych, które sprawdzą się w urządzeniach używanych w sektorze ogrodniczym, koniecznie sprawdź propozycje przygotowane przez Optibelt.

Pas zębaty i klinowy – propozycje

Poniżej przedstawiamy wybrane pasy klinowe i pasy zębate, które dedykowane są przede wszystkim branży ogrodniczej. Gwarantujemy, że każdy produkt spełni wszystkie wymagania stawiane przez maszynę. Oczywiście, jeśli zostanie odpowiednio dobrany do aplikacji, prawidłowo zamontowany i poprawnie eksploatowany.

Pas klinowy GREEN GARDEN

Modele serii GREEN GARDEN są dostępne zarówno w klasycznej wersji, jak i podwójnej. W obu przypadkach otrzymujesz produkty bezpieczne eksploatacyjne. Wykazują optymalne parametry bieżne i – w przypadku wersji podwójnej – świetną doskonałość orz wysoką elastyczność. Zarówno standardowy pas klinowy Optibelt, jak i model podwójny są dostosowane do wymagań stawianych przed technikę ogrodową. Producent odpowiednio zabezpieczył je przed zanieczyszczeniami. Dzięki temu wykazują optymalną odporność na pyłki. Podwójna wersja pasa klinowego doskonale sprawdzi się między innymi w aplikacji wyposażonej w kilka kół ustawionych na jednej płaszczyźnie. Szczególnie w sytuacji, gdy podczas pracy kierunek jednego lub kilku elementów napędzanych będzie musiał być zmieniony.

Pasy zębate GREEN GARDEN

Standardowe pasy zębate serii GREEN GARDEN to rozwiązania zaprojektowane z myślą o tym konkretnym zastosowaniu. A mianowicie produkty te przystosowane są do pracy w technice ogrodniczej. Nie generują wysokiego hałasu, gwarantują optymalną precyzję, szczególnie w synchronicznym pomiarowym ruchu. Ponadto nie wymagają konserwacji.

Uniwersalne pasy zębate STD

Pasy zębate serii STD to wydajne rozwiązanie, wyposażone w półokrągłe, ale ostre zęby. Zakres temperatury pracy w przypadku tych modeli wynosi od -30 do 100 stopni Celsjusza. Uniwersalne pasy zębate Optibelt odznaczają się niską emisją hałasu. Mają szklany kord i są całkowicie bez obsługowe. Jako wariant uniwersalny, znajdą zastosowanie w wielu aplikacjach – również w technice ogrodowej.