Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Pasy Optibelt – gwarancja jakości

Pasy Optibelt Wrocław

Jeżeli zastanawiasz się nad doborem idealnego pasa napędowego, nie mogłeś trafić lepiej! Dbając o naszych klientów, w swojej ofercie mamy pasy cenionej niemieckiej firmy Optibelt, obecnej na rynku od kilkudziesięciu lat, w bardzo korzystnych cenach.

Niemieckie przedsiębiorstwo Arntz Optibelt Group to renomowana firma, której początki działalności sięgają aż do roku 1872. Do zadań grupy należy przede wszystkim produkcja oraz dystrybucja pasów napędowych, kół pasowych, a także płyt i arkuszy, stworzonych z tworzyw sztucznych. Firma Optibelt związana jest z przemysłem chemicznym i od wielu lat cieszy się popularnością również na polskim rynku.

W naszej hurtowni pasów dysponujemy bogatym asortymentem, dzięki czemu na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt. Zdecydowanie artykuły Optibelta, ze względu na swoją wysoką jakość, przeważają w tej kategorii. Dlaczego? Ponieważ pasy Optibelt to gwarancja niezawodności. Kolejnym atutem jest korzystna cena.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś! Każdy klient może skorzystać zarówno ze sprzedaży bezpośredniej, jak i internetowej. Cały asortyment znajduje się we wrocławskim magazynie. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.