Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Polskie łożyska do maszyn rolniczych

Polskie łożyska do maszyn rolniczych

Szukasz łożysk do maszyn rolniczych? Potrzebujesz wysokiej jakości komponentów, gwarantujących wydajne i bezawaryjne działanie urządzeń rolniczych? Już teraz sprawdź polskie łożyska do maszyn rolniczych! Szczegóły znajdziesz w dzisiejszym wpisie.

  1. Jakie łożyska dla maszyn rolniczych kupić?
  2. Łożyska toczne PBF – oferta

Chcesz wspierać nasz rodzimy rynek? Kupuj polskie łożyska toczne! Na jaką markę warto zwrócić uwagę? Polecamy szczególnie rozwiązania proponowane przez PBF – Polish Bearings Factory – dawniej FŁT Kraśnik (Fabryka Łożysk Tocznych). Jakie łożyska toczne dla maszyn rolniczych przygotowała marka? Odpowiadamy w niniejszym artykule.

Jakie łożyska dla maszyn rolniczych kupić?

Jakie łożyska dla maszyn rolniczych kupić?Wśród podstawowych rozwiązań proponowanych przez markę PBF (FŁT Kraśnik), dostępne są przede wszystkim łożyska kulkowe poprzeczne jednorzędowe, poprzeczne dwu- i wielorzędowe, skośne jedno- i dwurzędowe oraz wzdłużne. Asortyment obejmuje także łożyska walcowe w wariancie jednorzędowym, dwurzędowym i wielorzędowym oraz wzdłużnym. Znajdziesz również łożyska stożkowe jedno-, dwu-, wielorzędowe i wzdłużne oraz baryłkowe. Ponadto dostępne są łożyska specjalne — na przykład do sprzęgieł samochodów osobowych, ciężarowych i do ciągników.

Poza łożyskami asortyment obejmuje wrzeciona szlifierskie, maszyny i elementy maszyn, elementy po prasowaniu i kuciu, a także narzędzia i prowadnice toczne.

Około 60% całej produkcji trafia do branży motoryzacyjnej. Komponenty produkowane przez PBF sprawdzą się także w silnikach elektrycznych, wózkach widłowych, branży hutniczej czy górnictwie. Asortyment jest na tyle rozbudowany, że każdy zainteresowany klient znajdziesz dla siebie wszystko to, czego w danym momencie potrzebuje. Wystarczy tylko dobrać optymalne łożysko toczne, biorąc pod uwagę wymagania aplikacji oraz warunki pracy.

Aby mieć pewność, że zdecydujesz się na odpowiednie rozwiązanie, koniecznie pobierz katalog PBF, w którym znajdziesz wszystkie dane techniczne dostępnych w ofercie łożysk tocznych. W przypadku problemów z dobraniem komponentów skontaktuj się z nami już teraz!

Łożyska toczne PBF – oferta

Łożyska toczne PBF – ofertaDuża część dostępnych w ofercie PBF wyrobów to rozwiązania, które znajdą zastosowanie w rolnictwie. Poleca się szczególnie łożyskopiasty AGRO ZPK, specjalne łożyska do pras rolniczych oraz wydajne zespoły łożyskowe wysokiej jakości. Marka oferuje także łożyska z czaszą kulistą, stożkowym otworem lub w połączeniu obu tych parametrów.

Dostępne rozwiązania bez problemu sprawdzą się w zachodnich maszynach rolniczych. Zatem w ofercie znajdziesz między innymi łożyska Claas czy do urządzeń marki John Deere. Można stosować je zamiennie z oryginalnymi elementami.

Z polskich łożysk marki PBF korzysta także wielu producentów maszyn rolniczych. Komponenty FŁT Kraśnik w swoich maszynach stosuje między innymi UNIA, SaMASZ, Metal-Fach, POM, BOMET, InterTech czy AGRO MASZ. To tylko potwierdza, że łożyska PBF świetnie sprawdzają się w maszynach rolniczych, gwarantując bezawaryjną i wydajną pracę.