Skip to content

WsteczDo góryŚciągacze hydrauliczne

20 listopada 2012

Tym razem chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na przenośne ściągacze hydrauliczne. Doskonale sprawdzą się one przy demontażu tych części, które zostały osadzone na wałach.

Posiadamy ściągacze o zróżnicowanej sile ściągającej, które doskonale sprawdzą się przy demontażu każdego rodzaju części osadzonych na wałach. W ofercie znajdują się ściągacze hydrauliczne z zakresem siły ściągającej o mocy od 12 do 40 ton. Można nimi ściągać:

– łożyska,
– koła,
– panewki,
– koła zębate.

Specjalny kształt ramion pozwolił obniżyć wagę przyrządu bez osłabienia wytrzymałości. Dzięki zastosowaniu kompaktowej konstrukcji, ściągacze są łatwe w przenoszeniu (klient otrzymuje je w poręcznych walizkach) i wymagają niewielkich przestrzeni roboczych. Ich dodatkową zaletą jest to, że do działania nie potrzebują osobnych pomp lub przewodów hydraulicznych.

Oferowane przez nas ściągacze hydrauliczne są bezpieczne w użyciu, gdyż posiadają zintegrowany zawór bezpieczeństwa, a do ich obsługi wystarczy jedna osoba. W zależności od sytuacji, można użyć dwóch lub trzech ramion przyrządu.

WsteczDo góry


Tagi:

Dołącz do nas

Grupa Sped

Fachowy i doceniany przez Klientów Zebra serwis świadczony przez wchodzący w skład naszej Grupy dział Sped-ID.

Oficjalna strona Grupy Sped

Rozbudowana produkcja z siedzibą we Wrocławiu oferująca wysokiej jakości etykiety kolorowe oraz inne wykorzystywane w autoid.

Jako doskonale wyposażona hurtownia oferujemy również sprzęgła kłowe prosto od producenta w bardzo przystępnych cenach.

Katalog produktów

katalog-sped-wroclaw