Ściągacze hydrauliczne

20 listopada 2012

Tym razem chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na przenośne ściągacze hydrauliczne. Doskonale sprawdzą się one przy demontażu tych części, które zostały osadzone na wałach.

Posiadamy ściągacze o zróżnicowanej sile ściągającej, które doskonale sprawdzą się przy demontażu każdego rodzaju części osadzonych na wałach. W ofercie znajdują się ściągacze hydrauliczne z zakresem siły ściągającej o mocy od 12 do 40 ton. Można nimi ściągać:

– łożyska,
– koła,
– panewki,
– koła zębate.

Specjalny kształt ramion pozwolił obniżyć wagę przyrządu bez osłabienia wytrzymałości. Dzięki zastosowaniu kompaktowej konstrukcji, ściągacze są łatwe w przenoszeniu (klient otrzymuje je w poręcznych walizkach) i wymagają niewielkich przestrzeni roboczych. Ich dodatkową zaletą jest to, że do działania nie potrzebują osobnych pomp lub przewodów hydraulicznych.

Oferowane przez nas ściągacze hydrauliczne są bezpieczne w użyciu, gdyż posiadają zintegrowany zawór bezpieczeństwa, a do ich obsługi wystarczy jedna osoba. W zależności od sytuacji, można użyć dwóch lub trzech ramion przyrządu.

WsteczDo góry