Skip to content

WsteczDo góryStrona hurtowni technicznej Sped

8 sierpnia 2012

Prace nad nową odsłoną naszej strony wciąż trwają, ale już teraz możecie zapoznać się z jej niektórymi elementami.

Na początek zachęcamy do przejrzenia naszej oferty dotyczącej sprzęgieł, a w szczególności asortymentu firmy KTR. Można je znaleźć w dziale sprzęgła KTR. Mamy nadzieję, że zamieszczone przez nas opisy poszczególnych rodzajów sprzęgieł pomogą Państwu w wybraniu odpowiedniego rozwiązania. Gdyby jednak pojawiły się jakieś wątpliwości, to zawsze chętnie służymy pomocą – po więcej informacji zapraszamy do zakładki Kontakt, gdzie znaleźć można nasz adres, nr telefonu, maila oraz pozostałe dane.

Klientów, którzy nie mieli wcześniej okazji z nami współpracować, zachęcamy do zapoznania się z certyfikatami. Otrzymaliśmy je od naszych partnerów (Optibelt, FAG, KTR).

Jeżeli natomiast znaleźliby Państwo na naszej stronie jakiekolwiek błędy, to będziemy wdzięczni za przesłanie nam stosownej informacji na adres strona(małpa)sped.pl. Dzięki temu wszelkie niezbędne zmiany będą wprowadzane w jak najkrótszym terminie.

WsteczDo góry


Tagi:

Dołącz do nas

Grupa Sped

Fachowy i doceniany przez Klientów Zebra serwis świadczony przez wchodzący w skład naszej Grupy dział Sped-ID.

Oficjalna strona Grupy Sped

Rozbudowana produkcja z siedzibą we Wrocławiu oferująca wysokiej jakości etykiety kolorowe oraz inne wykorzystywane w autoid.

Jako doskonale wyposażona hurtownia oferujemy również sprzęgła kłowe prosto od producenta w bardzo przystępnych cenach.

Katalog produktów

katalog-sped-wroclaw