Skip to content

WsteczDo góryŚwiąteczne prezenty dla klientów SPED

6 grudnia 2012

Święty Mikołaj nie zapomniał o naszych klientach, dlatego też – nawet jeżeli nie byliście grzeczni – zapraszamy do zrobienia zakupów w naszej hurtowni.

Upominki dla klientów

Dla klientów, którzy w dniu dzisiejszym dokonają u nas zakupów na określoną kwotę, Mikołaj przygotował niespodzianki, które możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Gdzie kupić Łożyska?

Przy okazji informujemy, że nasza strona powiększa się aktualnie o dział łożyska fag, gdzie oprócz przystępnych opisów rozmaitych łożysk, wysokiej jakości grafik oraz poradników ułatwiających zakupy, już niebawem znajdą Państwo nową wyszukiwarkę.

Planujemy również umożliwić klientom specjalny formularz pozwalający na proste przesłanie nam zdjęcia łożyska, dzięki któremu nie trzeba będzie sprawdzać skomplikowanych tabel z wymiarami.

W przebudowanym dziale Katalogi online można na razie znaleźć specjalne katalogi naszej hurtowni oraz poświęcone sprzęgłom. Niebawem dołączą do nich kolejne publikacje.

Kalendarze Hurtowni SPED

Być może nie wszyscy wiedzą, ale już od wielu lat wydajemy kalendarze, które rozdajemy naszym stałym klientom. W tym roku chcemy jednak dać szanse również internautom, dlatego też obserwujcie uważnie aktualności pojawiające się na naszej stronie.
WsteczDo góry


Tagi:

Dołącz do nas

Grupa Sped

Fachowy i doceniany przez Klientów Zebra serwis świadczony przez wchodzący w skład naszej Grupy dział Sped-ID.

Oficjalna strona Grupy Sped

Rozbudowana produkcja z siedzibą we Wrocławiu oferująca wysokiej jakości etykiety kolorowe oraz inne wykorzystywane w autoid.

Jako doskonale wyposażona hurtownia oferujemy również sprzęgła kłowe prosto od producenta w bardzo przystępnych cenach.

Katalog produktów

katalog-sped-wroclaw