Wiosenne wietrzenie magazynów: złączki i armatura Rectus

Wiosenne wietrzenie magazynów: złączki i armatura Rectus

Potrzebujesz złączek lub armatury? Sprawdź nasze propozycje w ramach Wiosennego Wietrzenia Magazynów! Oferujemy złączki i armaturę Rectus w atrakcyjnych cenach! Przygotowaliśmy także dodatkowe bonusy. Jakie? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części niniejszego artykułu.

  1. Wiosenne wietrzenie magazynów w Sped
  2. Produkty objęte promocją

Zapraszamy na wiosenne wietrzenie magazynów! W tym roku prowadzimy wyprzedaż złączek i armatury Rectus! Dla klienta, który zdecyduje się zakupić cały asortyment, przewidujemy mały bonus. Sprawdź, które produkty podlegają promocji.

Wiosenne wietrzenie magazynów w Sped

Wiosenne wietrzenie magazynów w SpedRectus to marka, która współpracuje z największymi producentami zajmującymi się tworzeniem elementów przemysłowych. Oferta obejmuje między innymi szybkozłącza, multizłącza, części układów pneumatycznych oraz przewody. W asortymencie dostępne są także elementy hydrauliki, armatura przemysłowa i elektrozawory. Wiosenne wietrzenie magazynów w Sped obejmuje różne złączki oraz armaturę przemysłową.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wszystkich produktów z wyprzedaży, w gratisie otrzymasz od nas dwa firmowe regały.

Produkty objęte promocją

Wyprzedaż dotyczy wszystkich najpopularniejszych części z kategorii złączek i armatury Rectus. Poniżej przedstawiamy pełną listę produktów objętych promocją.

LISTA PRODUKTÓW

W przypadku problemów z dobraniem złączek lub armatury skontaktuj się z naszym ekspertem. Dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

 

+48 71 341 69 75