Włókno do uszczelniania gwintów z PTFE – Wekem WZ 55

23 września 2014

Wekem WZ 55

Naszą ofertę poszerzyliśmy o nowe włókno przeznaczone do uszczelniania gwintów z 100% PTFE marki WEKEM, które nadaje się do uszczelniania gwintów wykonanych z tworzyw sztucznych, jak również z metalu.

Stosowanie włókna polega na nawinięciu go w kierunku gwintu, zaczynając od początku rury. Na to powinno się nałożyć dwie krople środka smarującego i dokładnie rozprowadzić. Zgodnie z wytycznymi producenta, należy przestrzegać 1/2″ 12 (gwint drobnozwojny) do 18 (gwint grubozwojny) zwojów oraz 1 1/2″ 16 (gwint drobnozwojny) do 24 (gwint grubozwojny) zwojów. W pozostałych przypadkach należy prawidłowo dopasować zwoje.

Preparat jest zgodny z DIN-DVGW dla gazu (EN751-3 FRp i GRp i DIN 30660 (IW-5143BP0261)). W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie rodzaje preparatów firmy WEKEM, w tym m.in. preparaty specjalne, odrdzewiacze, powłoki metaliczne, podkłady antykorozyjne, smary techniczne i inne.

Smary i preparaty WEKEM

Przy okazji informujemy, że na życzenie naszych klientów jestesmy w stanie realizować kompleksową obsługi firm, nie tylko w zakresie utrzymania ruchu.

 

WsteczDo góry

ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław

Nasi handlowcy obsługują miasta Opole, Legnica, Leszno, Wałbrzych, Gostyń, Namysłów, Kluczbork, Krotoszyn, Brzeg, Polkowice, Nysa, Lubin i inne.