70 odsłon

Zmywacze i produkty do montażu WEKEM

Zmywacze i produkty do montażu WEKEM

Jeśli interesują Cię zmywacze i produkty do montażu, sprawdź koniecznie rozwiązania marki WEKEM. Dziś w skrócie omówimy popularne preparaty, które znajdziesz w ofercie wspomnianej marki.

  1. Zmywacze i odtłuszczacze WEKEM
  2. Produkty do montażu marki WEKEM

WEKEM to marka, która zajmuje się produkcją rozwiązań z zakresu chemii technicznej. W poprzednich artykułach zajmowaliśmy się podkładami antykorozyjnymi, smarami, silikonowymi uszczelniaczami czy klejami. Dziś natomiast przedstawiamy popularne zmywacze, odtłuszczacze oraz produkty przydatne przy montażu, na które warto zwrócić uwagę. Zapraszamy do lektury.

Zmywacze i odtłuszczacze WEKEM

Aby mieć gwarancję bezawaryjnej i wydajnej pracy maszyn i urządzeń przemysłowych, należy zwracać szczególną uwagę na czystość oraz odpowiednią konserwację. W celu utrzymania podzespołów w doskonałym stanie, warto stosować profesjonalne preparaty, które świetnie sprawdzą się również z trudno usuwalnymi zanieczyszczeniami. Jeśli szukasz odpowiedniego rozwiązania, polecamy sprawdzić propozycje marki WEKEM. Poniżej przedstawiamy kilka produktów, po które chętnie sięgają nasi klienci.

Zmywacz do hamulców WS 1000

Aktywny zmywacz odtłuszczający wyprodukowany z myślą o czyszczeniu płyt, hamulcowych okładzin czy sprzęgieł. Świetnie sprawdzi się także do czyszczenia zaoliwionych elementów maszyn i urządzeń przemysłowych. Skutecznie usuwa smary i nie wykazuje agresywności w stosunku do tworzyw sztucznych czy gumy.

Preparat WS 88

Do czyszczenia stali nierdzewnej i chromowych powierzchni polecamy preparat WS 88. Skutecznie rozpuszcza różnego rodzaju tłuszcze i doskonale radzi sobie zarówno z olejami, jak i smarami. Nie pozostawia smug, a dodatkowo spełnia wszelkie normy europejskie, dzięki czemu można wykorzystać go również z branży spożywczej.

Rozpuszczalnik WS 90

Do usuwania resztek olejów, smarów, uszczelnień czy kleju polecamy rozpuszczalnik WS 90. Preparat został przygotowany z myślą o takich materiałach jak drewno, metal, ceramika czy propylen. To świetna alternatywa dla skrobania! Producent zaznacza, że rozpuszczalnik może reagować z takimi tworzywami sztucznymi jak termoplasty.

Zmywacz przemysłowy WS 2400

Przemysłowy zmywacz WS 2400 to preparat o cytrynowym zapachu, który skutecznie czyści i odtłuszcza powierzchnie, usuwając resztki żywicy, klejów czy środków smarnych. Często rozwiązanie tej serii poleca się stosować przy przygotowywaniu powierzchni do klejenia.

Preparat WS 1200

WS 1200 to środek przeznaczony do czyszczenia grzewczych urządzeń oraz palników. Skutecznie usuwa tłuste zanieczyszczenia oraz sadzę z korpusów, zapłonowych elektrod, przewodów kolanowych czy z tarcz.

Produkty do montażu marki WEKEM

W asortymencie marki WEKEM znajdziesz również produkty do montażu oraz wydajne pasty. Poniżej przedstawiamy kilka rozwiązań wraz z krótką charakterystyką.

Pasta ceramiczna wysokotemperaturowa WS 600

Preparat WS 600 to ceramiczna pasta wysokotemperaturowa do 1400 stopni Celsjusza. Skuteczna substancja smarująca wyróżnia się dużą przyczepnością i skutecznie chroni powierzchnię przed korozją, ścieraniem się, wżerami oraz zatarciami. Znajdzie zastosowanie przy stali stopowej oraz szlachetnej.

Pasta miedziana wysokotemperaturowa WS 640

Produkty do montażu marki WEKEMWS 640 to pasta miedziana wysokotemperaturowa polecana do smarowania elementów maszyn, które pracują zarówno przy ogromnych obciążeniach, jak i podwyższonych temperaturach. Skutecznie zabezpiecza powierzchnię przed zatarciem, ścieraniem się i korozją. Precyzyjnie uszczelnia głowice, kryjące płytki czy gwinty. Gwarantuje prosty demontaż części.

Jeśli jesteś zainteresowany produktami tytułowej marki, koniecznie ściągnij katalog WEKEM dostępny między innymi na stronie producenta. W broszurze znajdziesz pełną ofertę oraz szczegółowe informacje na temat poszczególnych preparatów. W przypadku pytań lub problemów ze znalezieniem interesującego Cię rozwiązania zapraszamy do kontaktu.

 

+48 71 341 69 75