123 odsłon

Najpopularniejsze teksty techniczne: marzec 2021

Najpopularniejsze teksty techniczne: marzec 2021

W niniejszym artykule przedstawiamy najpopularniejsze teksty techniczne: marzec 2021. Zapraszamy!

  1. Łożyska kulkowe SKF – przegląd oferty
  2. Popularne drukarki etykiet dla pracowników laboratorium
  3. Czym są sprzęgła całostalowe?
  4. Wydajne łożyska walcowe Timken
  5. Jakie pasy klinowe uzębione kupić?

W marcu pojawiły się artykuły na temat łożysk tocznych, pasów napędowych oraz sprzęgieł. Wśród nich możesz znaleźć także teksty dotyczące drukarek etykiet czy tworzyw sztucznych. Miesiąc ten odznacza się wyjątkową różnorodnością, a publikowane treści cieszyły się sporym zainteresowaniem. Dziś przedstawiamy pięć najpopularniejszych artykułów, które udostępniliśmy w marcu. Sprawdź, czy jesteś z nami na bieżąco!

Łożyska kulkowe SKF – przegląd oferty

W ofercie popularnego producenta łożysk SKF znajdziesz przeróżne rozwiązania – od standardowych modeli, po specjalne komponenty. Produkty te cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na wspomnianą różnorodność, wysoką jakość, wydajność oraz atrakcyjną cenę. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem produktów wspomnianej marki, zapraszamy na krótki przegląd łożysk kulkowych SKF oraz rekomendujemy, by przed podjęciem ostatecznej decyzji, ściągnąć katalog producenta. W broszurze znajdziesz wszystkie ważne informacje, które pomogą Ci prawidłowo dobrać łożysko kulkowe do Twojej aplikacji. Gwarantujemy, że bez względu na to, które łożyska kulkowe wybierzesz, każde zamówienie spełni Twoje oczekiwania.

Popularne drukarki etykiet dla pracowników laboratorium

Jeśli potrzebujesz wydajnych drukarek do etykiet, koniecznie sprawdź rozwiązania marki Brady. W ofercie znajdziesz zarówno urządzenia desktopowe, jak i ręczne. W przypadku ręcznych modeli poleca się szczególnie produkty Brady BMP21 LAB, wyposażone w szereg funkcji, które znajdą zastosowanie w każdej branży przemysłowej, w tym w laboratorium. Niniejsza drukarka etykiet gwarantuje szybki i czytelny druk. Produkt ma wgrane podstawowe symbole – także laboratoryjne. Z modeli desktopowych dla pracowników laboratorium poleca się również BBP12. To stacjonarne urządzenie w kompaktowym rozmiarze zajmuje bardzo mało miejsca i zapewnia szybki druk na poziomie 100 mm/s. Drukarka do etykiet tej serii ma wbudowany kolorowy wyświetlacz i gwarantuje prostą, intuicyjną obsługę. Więcej informacji na temat poszczególnych urządzeń znajdziesz w artykule Jaką drukarkę etykiet dla laboratorium wybrać?, który pojawił się na naszej stronie w marcu.

Czym są sprzęgła całostalowe?

Czym są sprzęgła całostalowe?Do łączenia i rozłączania wałów wykorzystuje się najczęściej sprzęgła. Ze względu na różnorodne wymagania maszyn, a także nierzadko odmienne warunki pracy i otoczenia sprzęgła produkuje się w wielu wersjach. Zanim zdecydujesz się na konkretny produkt, polecamy zapoznać się każdym dostępnym rozwiązaniem. W marcu opublikowaliśmy artykuł Co to jest sprzęgło całostalowe?, w którym nie tylko odpowiedzieliśmy na postawione w tytule pytanie, ale i wskazaliśmy popularne modele, produkowane przez markę KTR. Jeśli szukasz wydajnych sprzęgieł całostalowych, zapraszamy do lektury!

Wydajne łożyska walcowe Timken

W ofercie marki Timken znajdziesz standardowe łożyska toczne, jak i specjalne produkty. Na uwagę zasługują klasyczne komponenty, szczególnie te, w których ulepszono pewne elementy. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań marce udało się znacząco poprawić większość ważnych parametrów. Na przykład w popularne łożyska walcowe na tle produktów innych marek wyróżniają się dużo wyższą wytrzymałością, dłuższą żywotnością oraz niską temperaturą pracy. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem łożyska walcowego, sprawdź produkty Timken już teraz! Gwarantujemy, że spełnią Twoje oczekiwania.

Jakie pasy klinowe uzębione kupić?

Potrzebujesz niezawodnych pasów klinowych uzębionych? Polecamy sprawdzić produkty zaprojektowane i wyprodukowane przez niemiecką markę Optibelt. W kategorii obejmującej pasy klinowe uzębione znajdziesz szereg różnorodnych rozwiązań, przystosowanych do konkretnych warunków pracy i środowiska. Na uwagę zasługują między innymi produkty serii SUPER TX M=S, jak i szerokoprofilowe modele SUPER VX czy SUPER DVX. Więcej informacji na temat wspomnianych produktów znajdziesz w artykule opublikowanym na stronie naszej hurtowni oraz w katalogu producenta.

 

+48 71 341 69 75