Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Alkomat Alkohit X10

Oferowany przez nas alkomat Alkohit X10 jest podobny do modelu Alkohit X5, ale posiada lepsze parametry techniczne. Jest to idealny alkomat dla osób prywatnych, którym zależy na bezpieczeństwie.

Alkomat Alkohit X10

Alkohit X10 podaje wyniki z dokładnością do 1/1000. Jest prosty w obsłudze, posiada czytelny wyświetlacz, a dzięki specjalnym funkcjom wspomagającym użytkownika korzystanie z niego nie powinno dla nikogo stanowić najmniejszego problemu. Są to m.in. pamięć ostatnich pomiarów, sygnalizacja dźwiękowa i system gwarantujący kontrolę poprawności przepływu powietrza podczas badania. Alkomat Alkohit X10 wyposażony został w funkcję automatycznego wyłączania.

W zestawie, oprócz alkomatu Alkohit X10 znajdują się:

– etui
– bateria
– 5 ustników
– instrukcja
– mapa limitów

Alkohit X10 może być świetnym pomysłem na prezent, szczególnie jeżeli klient zdecyduje się na wersję w metalowej walizeczce. W razie problemów z wybraniem najlepszego alkomatu do Państwa potrzeb prosimy o wiadomość, a postaramy się pomóc.

Pełna oferta alkomatów firmy Alkohit

WsteczDo góry

ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław

Nasi handlowcy obsługują miasta Opole, Legnica, Leszno, Wałbrzych, Gostyń, Namysłów, Kluczbork, Krotoszyn, Brzeg, Polkowice, Nysa, Lubin i inne.