Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Alkomat Alkohit X50

W przypadku zakupu alkomatu do stosowania na potrzeby firmy nie warto decydować się na tanie rozwiązania, ale trzeba pamiętać, że wcale nie trzeba przepłacać, aby korzystać z porządnego sprzętu pomiarowego, czego przykładem jest alkomat Alkohit X50.

Alkomat Alkohit X50

Urządzenie to charakteryzuje się sensorem elektrochemicznym o wysokiej jakości, dodatkowo zintegrowanym z czujnikiem ciśnienia, co przekłada się na dokładne i stabilne pomiary. Model Alkohit X50 posiada specjalne funkcje, które wyróżniają go na tle tańszych urządzeń tego typu. Są to m.in. funkcja ALCO, specjalne rozwiązania konstrukcyjne oraz pomiar do 6,300 promili. Alkomat wykrywa wszelkie próby oszustwa podczas dokonywania pomiaru, jak chociażby próby zaciągania czystego powietrza do ust. Alkomat został zaprogramowany w taki sposób, że jeżeli na urządzeniu znajduje się alkohol pozostały po poprzednim pomiarze, to wykonanie ponownego pomiaru staje się przez kilka chwil niedostępne (do czasu, aż opary nie wywietrzeją).

W zestawie, oprócz alkomatu Alkohit X50 znajdują się:

– etui
– baterie
– 10 ustników
– nasadka lejkowa
– instrukcja
– mapa limitów

Wysokiej jakości sensor elektrochemiczny, dodatkowe funkcje znane z drogich alkomatów i prostota użytkowania to podstawowe zalety alkomatu Alkohit X50.

Pełna oferta alkomatów firmy Alkohit

WsteczDo góry

ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław

Nasi handlowcy obsługują miasta Opole, Legnica, Leszno, Wałbrzych, Gostyń, Namysłów, Kluczbork, Krotoszyn, Brzeg, Polkowice, Nysa, Lubin i inne.