Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Alkomat Alkohit X60

Konieczność dokonania większej ilości pomiarów wymaga stosowania profesjonalnych alkomatów, jak alkomat Alkohit X60, który sprawdzi się zarówno w firmach jak i instytucjach.

Alkomat Alkohit X60

X60 to doskonały wybór dla osób potrzebujących codziennie sprawdzać pracowników, a jednocześnie szukających mobilnego rozwiązania. Alkomat może być stosowany w obszarze bezpieczeństwa pracy. Alkomat Alkohit X60 posiada wbudowaną baterię ładowaną z zasilacza sieciowego lub port USB. Pomiary przeprowadzane są przy użyciu nasadki lejkowej lub tradycyjnych ustników. To pierwsze rozwiązanie pozwoli obniżyć koszty użytkowania. Warto również wspomnieć o ruchomych ustnikach, które obracają się o 360 stopni, co zwiększa bezpieczeństwo podczas pomiaru (w przypadku nagłej zmiany pozycji alkomatu ustnik przekręci się i dzięki temu nie wyrządzi szkody badanemu).

W zestawie, oprócz alkomatu Alkohit X60 znajdują się:

– etui
– wbudowana bateria
– 10 ustników
– 2 nasadki lejkowe
– kabel do połączenia z PC
– ładowarka
– płyta CD
– instrukcja
– mapa limitów

Model Alkohit X60 to gwarancja precyzyjnych i szybkich pomiarów. Jest to doskonały wybór dla firm i instytucji, w których liczy się szybkie przebadanie większej ilości osób.

Pełna oferta alkomatów firmy Alkohit

WsteczDo góry

ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław

Nasi handlowcy obsługują miasta Opole, Legnica, Leszno, Wałbrzych, Gostyń, Namysłów, Kluczbork, Krotoszyn, Brzeg, Polkowice, Nysa, Lubin i inne.