Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Alkomat Alkohit X60

Konieczność dokonania większej ilości pomiarów wymaga stosowania profesjonalnych alkomatów, jak alkomat Alkohit X60, który sprawdzi się zarówno w firmach jak i instytucjach.

Alkomat Alkohit X60

X60 to doskonały wybór dla osób potrzebujących codziennie sprawdzać pracowników, a jednocześnie szukających mobilnego rozwiązania. Alkomat może być stosowany w obszarze bezpieczeństwa pracy. Alkomat Alkohit X60 posiada wbudowaną baterię ładowaną z zasilacza sieciowego lub port USB. Pomiary przeprowadzane są przy użyciu nasadki lejkowej lub tradycyjnych ustników. To pierwsze rozwiązanie pozwoli obniżyć koszty użytkowania. Warto również wspomnieć o ruchomych ustnikach, które obracają się o 360 stopni, co zwiększa bezpieczeństwo podczas pomiaru (w przypadku nagłej zmiany pozycji alkomatu ustnik przekręci się i dzięki temu nie wyrządzi szkody badanemu).

W zestawie, oprócz alkomatu Alkohit X60 znajdują się:

– etui
– wbudowana bateria
– 10 ustników
– 2 nasadki lejkowe
– kabel do połączenia z PC
– ładowarka
– płyta CD
– instrukcja
– mapa limitów

Model Alkohit X60 to gwarancja precyzyjnych i szybkich pomiarów. Jest to doskonały wybór dla firm i instytucji, w których liczy się szybkie przebadanie większej ilości osób.

Pełna oferta alkomatów firmy Alkohit

WsteczDo góry

ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław

Nasi handlowcy obsługują miasta Opole, Legnica, Leszno, Wałbrzych, Gostyń, Namysłów, Kluczbork, Krotoszyn, Brzeg, Polkowice, Nysa, Lubin i inne.