Skip to content

WsteczDo góryAlkomat Alkohit X100 – alkomat dowodowy

Prosty w obsłudze alkomat dowodowy dostępny w przystępnej cenie? Alkomat Alkohit X60 spełnia oba powyższe wymogi i jest najlepszym wyborem pod względem stosunku ceny do jakości.

Alkomat Alkohit X100

Jest to profesjonalne urządzenie ze stabilnym czujnikiem elektrochemicznym (takim jak czujniki dopuszczone do kontroli kierowców w Portugalii). Model X60 otrzymał prestiżową nagrodę podczas Gali Fleet Awards 2011, gdzie okrzyknięto go Produktem Flotowym 2011 roku. Alkomat ten to idealne rozwiązanie dla firm, instytucji, służb porządkowych oraz użytkowników indywidualnych, ale bardzo wymagających.

Do urządzenia można zamówić świadectwo wzorcowania, dzięki czemu wyniki pomiarów będą mogły być wykorzystywane jako materiał dowodowy w sądzie.

W zestawie, oprócz alkomatu Alkohit X100 znajdują się:

– etui
– wbudowana bateria
– 10 ustników
– 2 nasadki lejkowe
– kabel do połączenia z PC
– ładowarka
– płyta CD
– instrukcja
– mapa limitów

Alkohit X100 jest urządzeniem niezwykle dokładnym, wyposażonym w najnowsze technologie (systemy kontroli jakości powietrza, długości pomiaru, blokady pomiaru przy wykryciu oparów z wcześniejszego pomiaru), które dostępne jest w przystępnej cenie. Tym samym jest to obecnie najlepszy wybór dla wymagających klientów, którzy cenią wysoką jakość i precyzję.

Pełna oferta alkomatów firmy Alkohit

WsteczDo góry

ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław

Nasi handlowcy obsługują miasta Opole, Legnica, Leszno, Wałbrzych, Gostyń, Namysłów, Kluczbork, Krotoszyn, Brzeg, Polkowice, Nysa, Lubin i inne.

 


Tagi:

Dołącz do nas

Grupa Sped

Fachowy i doceniany przez Klientów Zebra serwis świadczony przez wchodzący w skład naszej Grupy dział Sped-ID.

Oficjalna strona Grupy Sped

Rozbudowana produkcja z siedzibą we Wrocławiu oferująca wysokiej jakości etykiety kolorowe oraz inne wykorzystywane w autoid.

Jako doskonale wyposażona hurtownia oferujemy również sprzęgła kłowe prosto od producenta w bardzo przystępnych cenach.

Katalog produktów

katalog-sped-wroclaw