Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Alkomat Alkohit X100 – alkomat dowodowy

Prosty w obsłudze alkomat dowodowy dostępny w przystępnej cenie? Alkomat Alkohit X60 spełnia oba powyższe wymogi i jest najlepszym wyborem pod względem stosunku ceny do jakości.

Alkomat Alkohit X100

Jest to profesjonalne urządzenie ze stabilnym czujnikiem elektrochemicznym (takim jak czujniki dopuszczone do kontroli kierowców w Portugalii). Model X60 otrzymał prestiżową nagrodę podczas Gali Fleet Awards 2011, gdzie okrzyknięto go Produktem Flotowym 2011 roku. Alkomat ten to idealne rozwiązanie dla firm, instytucji, służb porządkowych oraz użytkowników indywidualnych, ale bardzo wymagających.

Do urządzenia można zamówić świadectwo wzorcowania, dzięki czemu wyniki pomiarów będą mogły być wykorzystywane jako materiał dowodowy w sądzie.

W zestawie, oprócz alkomatu Alkohit X100 znajdują się:

– etui
– wbudowana bateria
– 10 ustników
– 2 nasadki lejkowe
– kabel do połączenia z PC
– ładowarka
– płyta CD
– instrukcja
– mapa limitów

Alkohit X100 jest urządzeniem niezwykle dokładnym, wyposażonym w najnowsze technologie (systemy kontroli jakości powietrza, długości pomiaru, blokady pomiaru przy wykryciu oparów z wcześniejszego pomiaru), które dostępne jest w przystępnej cenie. Tym samym jest to obecnie najlepszy wybór dla wymagających klientów, którzy cenią wysoką jakość i precyzję.

 

Pełna oferta alkomatów firmy Alkohit

 

WsteczDo góry

Nasi handlowcy obsługują miasta Opole, Legnica, Leszno, Wałbrzych, Gostyń, Namysłów, Kluczbork, Krotoszyn, Brzeg, Polkowice, Nysa, Lubin i inne.