Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Alkomat Alkohit X30

Popularny alkomat Alkohit X30 został zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych oraz o małych firmach, czyli tam, gdzie pomimo niezbyt dużej częstotliwości użytkowania liczą się dokładność i niezawodność.

Alkomat Alkohit X30

Alkohit X30 jest gotowy do pracy już po 10 sekundach od włączenia urządzenia. Do tego dochodzi pamięć ostatnich pomiarów, elegancki wygląd, kontrola poprawności wdmuchiwania powietrza oraz dokładność do 1/1000, co przekłada się na świetne urządzenie pomiarowe w przystępnej cenie. Dużą zaletą modelu X30 jest możliwość podłączenia zasilacza, czego nie można zrobić w tańszych modelach. Alkomat Alkohit X30 wyposażony został w licznik dokonanych pomiarów, natomiast w pamięci urządzenia przechowywane są wyniki 5 ostatnich pomiarów.

W zestawie, oprócz alkomatu Alkohit X30 znajdują się:

– etui
– bateria
– 5 ustników
– instrukcja
– mapa limitów

Model Alkohit X30 można z powodzeniem stosować w małych firmach, jak również do indywidualnych zastosowań. Jest prosty w obsłudze, i ma wysokiej jakości sensor elektrochemiczny.

Pełna oferta alkomatów firmy Alkohit

WsteczDo góry

ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław

Nasi handlowcy obsługują miasta Opole, Legnica, Leszno, Wałbrzych, Gostyń, Namysłów, Kluczbork, Krotoszyn, Brzeg, Polkowice, Nysa, Lubin i inne.