Alkomat Alkohit X5

Prosty w obsłudze i skuteczny alkomat Alkohit X5 przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, którzy oczekują dokładnych pomiarów w korzystnej cenie.

Alkomat Alkohit X5

Zaletą alkomatu jest czytelny wyświetlacz pokazujący wyniki z zachowaniem dokładności do 1/1000. Alkomat posiada wysokiej jakości komórkę pomiarową i designerski kształt. Obudowa modelu Alkohit X5 wykonana została z tworzywa ABS, a całość pokryto odporną na zarysowania gumą. Urządzenie zapamiętuje 5 ostatnich pomiarów i sygnalizuje rozpoczęcie oraz zakończenie wdmuchiwania powietrza.

W zestawie, oprócz alkomatu Alkohit X5 znajdują się:

– etui
– baterie
– 5 ustników
– instrukcja
– mapa limitów

Dzięki zastosowaniu systemu kontroli poprawności wdmuchiwania powietrza, pomiary dokonywane alkomatem X5 są jeszcze dokładniejsze. Nie trzeba się również martwić, że komuś zdarzy się zapomnieć wyłączyć urządzenie co mogłoby doprowadzić do jego rozładowania, gdyż Alkohit X5 posiada system automatycznego wyłączania. Jeśli szukaliby Państwo nieco tańszego modelu, proponujemy zapoznać się z modelem Alkohit X3, który również dostępny jest w naszej ofercie.

Pełna oferta alkomatów firmy Alkohit

WsteczDo góry

ul. Krakowska 180, 52-015 Wrocław

Nasi handlowcy obsługują miasta Opole, Legnica, Leszno, Wałbrzych, Gostyń, Namysłów, Kluczbork, Krotoszyn, Brzeg, Polkowice, Nysa, Lubin i inne.