21 odsłon

Najpopularniejsze teksty techniczne: czerwiec 2020

Najpopularniejsze teksty techniczne: czerwiec 2020

Jeśli przeoczyłeś nowości opublikowane na naszej stronie, nic straconego! Dziś przedstawiamy najpopularniejsze teksty techniczne: czerwiec. Zapraszamy!

  1. Pas napędowy do kosiarki
  2. Najlepsze łożyska do rolek
  3. Oferta łożysk ślizgowych
  4. Sprzęgła płytkowe KTR
  5. Kleje przemysłowe do klejenia plastiku

I chociaż każdego miesiąca staramy się odpowiadać na pytania naszych klientów, niektóre tematy mogą pojawiać się rzadziej lub wcale. Dlatego, jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania lub problemy, daj znać! Z chęcią poruszymy kwestie techniczne, które najbardziej Cię interesują. Tymczasem zapraszamy na spis najpopularniejszych tekstów technicznych, które pojawiły się w czerwcu.

Pas napędowy do kosiarki

Elementy pracujące w kosiarkach zwykle narażone są na zanieczyszczenia różnego rodzaju. Dlatego warto inwestować w rozwiązania odznaczające się wyjątkową odpornością na ciała obce oraz nieco wyższe temperatury. Zatem, które pasy napędowe dla kosiarek będą optymalne? Dla branży ogrodniczej polecamy szczególnie modele Optibelt, szczególnie serię pasków klinowych i zębatych Green Garden. Z uniwersalnych wersji równie skuteczne będą pasy zębate STD, w których zastosowano ostre, półokrągłe zęby.

Najlepsze łożyska do rolek

Zastanawiasz się, co oznaczają symbole na łożyskach do rolek? Czym jest tajemniczy ciąg ABEC? I które z nich będą odpowiednie dla Ciebie? Koniecznie sprawdź artykuł Jakie łożyska do rolek, w którym omówiliśmy wszystkie kwestie z tym związane. Ponadto odpowiedzieliśmy na często zadawane pytanie przez wielu zainteresowanych. Czy łożyska trzeba smarować? Jeśli tak, to jaki smar będzie odpowiedni? Tego dowiesz się, czytając wspomniany artykuł. Zapraszamy!

Oferta łożysk ślizgowych

Łożyska ślizgowe od tocznych różnią się tym, że nie mają elementów pośredniczących, toczących się. Działają na zasadzie tarcia ślizgowego. Aktualnie na rynku można znaleźć je w różnych wersjach. To, który wariant wybierzesz, zależy od pewnych czynników. Oferta typowego producenta łożysk ślizgowych obejmuje modele suche, olejowe i powietrzne. Ponadto komponenty te dostępne są w wersji poprzecznej, wzdłużne i skośnej. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule Rodzaje łożysk ślizgowych, opublikowanym na naszej stronie w czerwcu.

Sprzęgła płytkowe KTR

Marka KTR cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Zainteresowani najczęściej sięgają po sprzęgła tej firmy. Jeśli interesują Cię sprzęgła płytkowe, koniecznie sprawdź propozycje KTR. Na uwagę zasługują szczególnie rozbudowane serie RADEX-N, RIGIFLEX-N i RIGIFLEX-HP. Dużą zaletą rozwiązań KTR jest to, że produkty są przygotowane również do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. Ponadto producent od wielu lat zajmuje się produkcją sprzęgieł. Dzięki temu dziś może pochwalić się nie tylko rozbudowaną ofertą, ale i przystosowanymi do konkretnych aplikacji rozwiązaniami.

Kleje przemysłowe do klejenia plastiku

Szukasz skutecznych substancji klejących do plastiku? Nie wiesz, które rozwiązania sprawdzą się przy łączeniu wspomnianego materiału z innym? Koniecznie sprawdź kleje przemysłowe do plastiku, o których mówiliśmy w artykule opublikowanym na blogu naszej hurtowni. Tekst zawiera informacje na temat produktów ogólnie, a także rozróżnienie wariantów dedykowanych do łączenia plastiku z plastikiem oraz plastiku z innym materiałem. Na rynku znajdziesz różne warianty klejów, różniących się między sobą składem. Dodatki wpływają na parametry rozwiązania, dlatego w artykule zawarliśmy także informacje na temat optymalnego składu.

 

+48 71 341 69 75