Poznaj marki Grupy Sped

    Hurtownia techniczna      

Najpopularniejsze teksty techniczne: styczeń 2020

Najpopularniejsze artykuły miesiąca: styczeń

Jeśli przegapiłeś nowości, które regularnie pojawiają się na naszej stronie, nie musisz się martwić! Przygotowaliśmy listę zawierająca najpopularniejsze artykuły miesiąca, które pojawiły się w styczniu.

  1. Nagrzewnice do łożysk
  2. Sprzęgła KTR Rigiflex – N A-H
  3. Podstawowe parametry łożysk
  4. Podział łożysk tocznych – łożyska wzdłużne
  5. Pasy klinowe Red Power 3

Podsumowując pierwszy miesiąc nowego roku, postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu pięć artykułów, które cieszyły się w styczniu największym zainteresowaniem. Dziękujemy bardzo za zaufanie i zapraszamy do sprawdzania nowości, które regularnie pojawiają się na stronie wrocławskiej hurtowni technicznej Sped.

Nagrzewnice do łożysk

Nagrzewnice do łożysk w dalszym ciągu wiodą prym, jeśli chodzi o montaż komponentów tego rodzaju. Zainteresowanie asortymentem sukcesywnie wzrasta, dlatego zebraliśmy wszystkie informacje w jednym miejscu, odpowiadając między innymi na następujące pytanie: którą nagrzewnicę wybrać – ręczną czy stacjonarną? Ze względu na dużą ilość nagrzewnic i producentów, wyszczególniliśmy również te marki, na które warto zwrócić uwagę. Jeśli szukasz nagrzewnicy do łożysk, zapraszamy do przeczytania niniejszego artykułu.

Sprzęgła KTR Rigiflex – N A-H

Sprzęgła KTR od wielu lat cieszą się popularnością wśród naszych stałych klientów. Dlatego regularnie udostępniamy informacje związane z firmą, a w szczególności, gdy pojawiają się nowości. Artykuł pt. Sprzęgła KTR Rigiflex – N A-H jest obszerną charakterystyką modelu Rigiflex. Oprócz dokładnych parametrów czy przytoczenia krótkiej historii samej marki KTR znajdziesz tam także informacje na temat zastosowania tego konkretnego komponentu. Jeśli szukasz wydajnego sprzęgła KTR, koniecznie sprawdź artykuł! Być może Rigiflex N A-H jest tym, czego szukasz.

Podstawowe parametry łożysk

Szukając odpowiedniego łożyska tocznego, często potrzebna jest wiedza na temat podstawowych parametrów komponentów. I chociaż regularnie pojawiają się artykuły związane z doborem łożysk do konkretnych aplikacji, to niewiele z nich może wyjaśniać pewne symbole i oznaczenia produktów tego rodzaju. Dlatego przygotowaliśmy tekst Podstawowe parametry łożysk (https://sped.pl/strefa-wiedzy/podstawowe-parametry-lozysk/), w którym omawiamy następujące zagadnienia:

  • trwałość łożysk
  • nośność łożysk
  • luz wewnętrzny łożysk
  • tarcie w łożyskach tocznych
  • cichobieżność łożysk

Podział łożysk tocznych – łożyska wzdłużne

Widząc znaczący wzrost zainteresowania łożyskami wzdłużnymi i tym samym odpowiadając na częste pytania, zadawane przez samych interesantów, przygotowaliśmy charakterystykę łożysk wzdłużnych, obejmującą najważniejsze informacje. W tekście znajdziesz przypomnienie podziału łożysk tocznych, następnie rozpiskę wszystkich modeli, które dostępne są w wariancie wzdłużnym wraz z krótkim opisem właściwości, a także wiadomości związane z zastosowaniem komponentów tego typu. Jeśli zastanawiasz się, czy łożysko wzdłużne jest idealnym rozwiązaniem dla Twojej aplikacji, koniecznie sprawdź artykuł pt. Podział łożysk tocznych – łożyska wzdłużne (https://sped.pl/strefa-wiedzy/podzial-lozysk-tocznych-lozyska-wzdluzne/).

Pasy klinowe Red Power 3

Ostatnim artykułem, cieszącym się dużą popularnością zarówno wśród stałych, jak i nowych czytelników jest tekst pt. Wysokiej jakości pasy klinowe Red Power 3. Jeśli szukasz skutecznych i trwałych pasów klinowych, innowacyjny model Red Power 3 marki Optibelt na pewno spełni Twoje oczekiwania. W artykule przekazane zostały wszystkie informacje, w tym cechy charakterystyczne, zalety oraz zastosowanie pasków klinowych redpower. Zanim zdecydujesz się na zakup, koniecznie sprawdź, czy pas napędowy w tym wariancie będzie odpowiednim modelem dla Twojej aplikacji!